главоболие и бременност

  • 1 158
  • 10
Здравейте,
чудя се какво да правя. Има вероятност да съм бременна, но още не знам това със сигурност, рано е за тест. Но имам ужасно главоболие вече 4 дни и не смея да изпия каквото и да било лекарство, за да получа каквото и да било облекчение.
Чела съм, че главоболието понякога е признак на ранна бременност, но разбира се често никой не знае от какво е предизвикано.
Та се питам, знаете ли някакъв лек за пустото главоболие?
Благодаря ви и поздрави!
Виж целия пост
# 1
В началото на бременоста ми и мен ме гонеше ужасно главоболие, помагаше ми Колата, тъй като явно ми е падало кръвното. Опитай да пиеш малко Кола или кафе, но не прекалявай. Относно приема на лекарства не ти препоръчвам нищо, въпреки че съм чувала че може да се пият някои такива.
Виж целия пост
# 2
Може би много се вълнуваш в о4акване да си бременна.Може да не пиеш  достатъ4но вода.....ако е толкова рано за тест , надали ще имаш каквито и да е симптоми....

Успех! Peace
Виж целия пост
# 3
Нищо няма да ти стане от 1 аналгин.Не се вманячавай чак толкова!Ако главоболието ти е толкова силно, вземи си хапче.Аз лично съм пила досега няколко аналгина, но установих че и от Парацетамол ми минава, а той може да се приема от бременни!
Виж целия пост
# 4
Аз също страдах от ужасно главоболие и лекарката ми каза да пия парацетамол.
Виж целия пост
# 5
недей нищо да пиеш !!!!!!!!!!пробвай с един парацетамол-аз прекрасно те разбирам защото имам почти постоянно главоболие откак съм бременна и се мъча и макар лекарката да ми каза ,че вече мога да пия аналгин защото съм имала плацента-аз не пия защото други лекари са твърдо против аналгина и не бих рискувала.слагам си мокри кърпи на челцето и пия хомеопатични.обади се ако искаш на хомеопат -той ще ти препоръча нещо-и стискам палци за теб  bouquet
Виж целия пост
# 6
Спокойно можеш да пиеш парацетамол,но не прекалявай Naughty
Виж целия пост
# 7
спокойно можеш да си пиеш парацетамол.до 4тия месец не смеех нищо да пия,даже повръщах от главоболие,но зъболекаря ми ми каза,че мога да си пия парацетамол и е било излишно да се мъча.аналгин може да си позволиш,и то в краен случай след 6тия месец.също помага солфадеин-а,но в състава му има някаква наркотична съставка,подобна на кофеина,затова се отказах от него.
Виж целия пост
# 8
Здравей и от мен,
Не се притеснявай много, по добре си направи тест. Бременна съм от скоро. Не съм пила хапчета за глава, после разбрах че можело витамин С, най добре на ампули течно. И аз бях с главоболие, дори и след първия тест; след два дни направих втори /на 11-ти ден закъснение на цикъла/ и нещата се изясниха. Главоболието почна да минава, започна да ми става много горещо и имах сърцебиене, не спах добре три нощи, само ставах до тоалетна по 3-5 пъти. Обонянието ми беше обострено много.На 14-тия ден ходих на гинеколог. Гледа ме с видеозон-външен. Всичко било ОК - има плодно сакче, плода е в матката и е 10 мм. - 6-та седмица.
Сестра ми и тя е бременна 20 мм. плод - 8-ма седмица.

От вчера съм по-добре.

Успех и късмет с бебоците!!!
Виж целия пост
# 9
Аз имах много силно главоболие една вечер,още не знаех със сигурност дали съм бременна,затова не взех нищо.На следващата вечер пак имах страхотно главоболие и ми дадоха едно,как му беше името-има вътре парацетамол,кодеин и кофеин(Солпадамол или нещо от сорта).Просто не издържах на болката.Мина ми.После разбрах,че ще ставам мама,но толкова рано хапчето нямало да навреди.Както и да е,сега не вземам нищо.Това с кока-колата е добро,от кофеина ще ти мине,ако обичаш кока-кола,де...
Виж целия пост
# 10
В началото на моите бременности също иамх главоболие - нормално е.

Предполагам е от ниското кръвно, можеш да пиеш едно кафе и да видиш дали болката ще премине.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия