Относно д-р Румен Велев

  • 1 553
  • 8
можете ли да ми дадете мнение за този доктор-дали е добър и внимателен.Той практикува в София-Шейново
Виж целия пост
# 1
Ще прочетеш много различни мнения за него, най-лошото, което съм видяла е че е много алчен. Е вярно е, взима пари човека...За преглед 25лв, за израждане - около 500. Аз съм много доволна от него и смятам при него да раждам, живот и здраве Praynig Имам му доверие, а това е доста важно. Кусурът според мен му е, че ако не го питаш, не обяснява много. Обаче като си зададеш въпросите, които те вълнуват, отговаря ти без досада и така, че да разбереш. Последния път ме прие към 20:30ч и не знам как събра сили да ме изтърпи половин час и да отговаря на безкрайните ми въпроси....Една приятелка роди при него преди около 2 години за 1 час и беше ужасно доволна. Скоро ще ражда второто си дете отново при него.
Е, това е от мен! Дано съм била полезна  Grinning
Виж целия пост
# 2
Благодаря за инфото Калаза, моята лична лекарка ме праща при него за изследвания с направление,поне аз така си мисля де,каза ми че е добър специалист и се занимава само с патологичните случаи.Само да уточня че аз не съм бременна.
Виж целия пост
# 3
Здравей,
д-р Велев е шеф на патологията в Шейново и аз лично съм чувала много добри отзиви за него, но наистина взима доста пари и незнам как е ако отидеш при него с направление. Съветвам те да звънеш предварително в Шейново защото той приема само един ден от седмицата / мисля че беше четвъртък/.
Успех!
Виж целия пост
# 4
Благодаря за инфото Калаза, моята лична лекарка ме праща при него за изследвания с направление,поне аз така си мисля де,каза ми че е добър специалист и се занимава само с патологичните случаи.Само да уточня че аз не съм бременна.
Да не те объркам, но мисля, че не работи със здравната каса. newsm78 Аз и в Шейново си плащам като ходя при него....
А иначе, моя приятелка, която в момента се опитва да забременее, е оперирана от него, лекува се при него и е супер доволна, въпреки че не е видяла още EFP но и това ще стане

Желая ти успех!
Виж целия пост
# 5
благодаря ви за отговорите,ами те с мойта ли4на лекарка се познават и тя ми каза че може с направление,поне аз така разбрах Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Д-р Велев ми следеше бременността и раждах при него. Благодарение на него износих успешно бебето си, имах проблеми още от четвъртия месец. Мисля, че е много добър специалист. Прегледът при него струва или 20 или 25 лв., забравила съм вече. Не съм чувала да работи със Здравната каса.
Виж целия пост
# 7
То дали се познават или не, няма общо със здравната каса. Той ако няма договор, ништо не може да се направи...Виж ако те уреди да ходиш при него безплатно, това вече е друг въпрос...
Успех, каквото и да решиш
Виж целия пост
# 8
аз мисля, че има варианта да мине безплатно само ако случи в кой ден той е дежерен на дежурния кабинет в Шейново, иначе ако му се обади в деня, в който той приема като частен лекар - няма начин. Прегледа наистина струва 25лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия