Момичета помагайте

  • 2 000
  • 20
Здравейте , аз съм на 28г., а съпругът ми е на 29г. и от миналия месец почнахме да правиме опити- много искаме бебче. цикълът ми е много нередовен на 30-38дни и не съм сигурна че сме нацелили овуто. Вече ми закъснява с около седмица, от около 2 седмици жестоко ме болят гърдите и корема, но не ми идва.
Правих си 3 теста - на  първия имах по-светла втора чертичка, след няколко дни пак същото/ даже може би си въобразявам но беше по-тъмна от предишната/, тогава си направих трети тест но на друга фирма - нищо само една чертичка.
Помагайте дайте ми съвет Embarassed
Виж целия пост
# 1
май е време да отидеш на доктор и да ти потвъри бремеността  bouquet
          И ДА НЕ ЗАБРАВИш ПОСЛЕ ДА НИ СЕ ПОХВАЛИш  bouquet
Виж целия пост
# 2
Честито миличка, след като е имало ДВА положителни теста-ситуацията е ясна!!! Лека, безпроблема и изпълнена с щастие бременност, а след 9 месеца-най-сладкият бебок на света!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 3
Честито! Моите признаци бяха същите! болки в гърдите и корема, но различни от тези по време на цикъл. Появиха се дори преди да ми закъснее. Теста и на мен ми беше с бледа втора черичка, но я имаше (шуър чек). Бях сигурна, че съм бременна и е така!
Виж целия пост
# 4
Ами тогава да Ви помоля да ми препоръчате свестен гинеколог /че все попадам или на кожодери или на некадърници/ здравноосигурена съм. Ей стискайте ми палци - много го искаме.Обещавам да пиша какво става
Виж целия пост
# 5
Стискаме палци до посиняване миличка!!! Аз скоро ходих при д-р Духовников в кабинета му в Шейново-народен човек, рабира си от работата, води се за едно от СВЕТИЛАТА в тази област. Чувала съм страхотни отзиви за него /естествено някой веднага може да ме опровергае и сигурно ще е прав-въпрос на мнение!/. За други не се сещам, защото все на изверги съм попадала и в никакъв случай няма да ти ги препоръчам! УСПЕХ
Виж целия пост
# 6
Еми успяли сте от пръв път. Hug Честито и да занеш че ме гризе благородна завист. Успех и лека бременност   bouquet
Виж целия пост
# 7
Мога само да ти честитя. Като се върнеш от чичо доктор да се похвалиш
Виж целия пост
# 8
Все си мисля ,че трябвя да ти честитя .Отивай на лекар за твое успокоение .Чакаме вести ! Praynig
Виж целия пост
# 9
Ами честито newsm51 Момичетата са прави, има ли макар и бледа втора чертичка резултата е ясен preggo Сега се отдай на приятните емоции , радвай се. Пиши след прегледа пак, желая ти лека бременност!
Виж целия пост
# 10
Ами честито newsm51 Момичетата са прави, има ли макар и бледа втора чертичка резултата е ясен preggo Сега се отдай на приятните емоции , радвай се. Пиши след прегледа пак, желая ти лека бременност!
И от мен!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 11
Сутринта си наравих още един шуър чек............ и втората чертичка вече е като първата - само с една малка идейка е по- светла, ама трябва да се загледаш Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Crazy Crazy Grinning Laughing
Утре съм при чичо доктор, ох толкова се вълнувам, че забравих да ви благодаря за подкрепата - ВЕЛИКИ СТЕ.
Стискайте ми палци
Целувам ви всички
Виж целия пост
# 12
Честито мила. Пожелавам ти леко бременеене. Успели сте от първия път.  Hug
Виж целия пост
# 13
честито!!!
Спокойна и лека бременност.
Виж целия пост
# 14
Днес е 15 - какво каза доктора? мисля, че се досещам, за това  - ЧЕСТИТО!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия