Хайде на училище от 12 до 18.09

  • 3 991
  • 60
Ми ти станало понеделник Wink
На всички успешна седмица   bouquet

А на който ще ходи на училище със или без детенце, много сили за борбата с насрещните преподаватели  Hug
Виж целия пост
# 1
Ето малко, ама много малко снимки от почивката ни.
http://snimka.bg/album.php?album_id=7268&photo=1
Виж целия пост
# 2
Настроението ми скочи до небето като разгледах снимчиците. Много са сладки Мими и Коко  Hug . Изглежда добре сте си изкарали, малката принцеса е порастнала много, а на снимчицата на синята кърпа е точно като спящата красавица, толкова отпусната и така съвършена, наслаждава се малката на почивката Grinning .
На всички хубава седмица с добри новини и преживявания   bouquet.
Виж целия пост
# 3
ах, морето....
то било весело да гледаш чудните деца на снимки Grinning
Виж целия пост
# 4
Здравейте, майчета.

Миналата седмица тотално се изгубих, защото имах гости от Плевен. И с петгодишната кака, която иска всичко да види в Софията напред-назад цялата седмица. Само за един ден успях да всляза в нета и да попрочета няколко добри новини из старат седмична тема.
Ей ме на, и сега уж седнах да пиша дипломната, ама нейсе - викам си първо да попрегледам кой с какво се е похвалил и нарадвал.

Мойто диваче цяла седмица голям кеф с каката, какви игри паднаха, какво чудо. Ходи още по-стабилно, но в къщи не иска кой знае колко да се пуска сам - явно знае си маршрута. Иначе по парковете и градинките се пуска по-смело, ама трябва и някой да му ходи зад гърба за всеки случай.
Днес се сдобихме с една хубава голяма цицина на челото, ама който не внимава - така става.

Исках и да питам за предаването, понеже не можах да го слушам, а прочетох, че майчетата ще го качат, какво стана. В нета ли е вече или да поизчакаме още малко?

Сега ви оставям пак поне страница-две да напиша от дипломето, че време няма, момееее. Laughing
Виж целия пост
# 5
За съжаление нашата седмица започна ужасно. Между 12 и 01 часа тази нощ ни откраднали колата. В рамките на есин час. Не ме питайте как се чувствам и колко си поревавам днес. Не знам какво ще правим без кола. Особено сега, когато на Гого градината е В Бояна и трябва да се сменят два транспорта до там.  Полицаите бяха не особено любезни както се сещата, нито пък ни окуражиха, че ще я намерят - абе спасявайте се сами. Мислехме си, че за тази трошка не си струва да даваш пари за автокаско щото никой няма да я взема, ама на... Та и с детското столче в нея, на всичкото на върха.
Ми викаме си здраве да е, ама ми е едно мъчноооо...
Виж целия пост
# 6
Ау, много неприятно, ама Мая, стискам палци, дано се окажат улични бандити дето да я заряйат някъде по пътищата и да ви я намерят
Виж целия пост
# 7
Ох, Мая съжалявам  Sad, дано Нина е права и наистина са някакви пишлигари, дето са я взели само да се повозят и я зарежат някъде, бърем ченгетата я намерят...

yosarian, прекрасни снимки, много ми харесва тази дето жужка спи на кърпата и тазидето малчо е в морето и иска навътре  Simple Smile...
Виж целия пост
# 8
Ох Майче, много гадно. Представям си колко ти е мъчно Cry. Няма закони в тая държава , а кражбата е толкова отвратително деяние, направо нямам думи #2gunfire. Дано някак се наредят нещата и я открият.
Виж целия пост
# 9
Ех, Мая! Много съжалявам! Sad Ама как може да има такива хора! Направо нямам думи! Дано все пак се намери! Но ти не плачи, чуваш ли! Всяко зло е за добро, колкото и неверотно да звучи!  bouquet

elinger, добре дошла! Пиши си дипломата, а ние ще ти пишем извинени отсъствия! Wink

yosarian, направо ви завидях! Ама, другата година... за нищо на света няма да пропуснем това удоволствие Naughty !

От днес Йоан е без превръзка и довечера ще го зкъпем и ще стане отново чисто детенце, че сега е... Animal Pig
А! Исках да ви питам - възможно ли е от най-обикновени витамини "Киди" да се превъзбуди и да заспива трудно  Embarassed ? Пие ги от около седмица и не ще да заспива. И освен това тича 2 пъти по-бързо от преди! Shocked Може и да е от преживяванията от операцията, ама знам ли?

Някой знае ли кога се завръща Искрица?
Довечера кой ще води предаването? Пак ли nnnnina?
Виж целия пост
# 10
... възможно ли е от най-обикновени витамини "Киди" да се превъзбуди и да заспива трудно ...
Възможно е, сутрин му ги даваш, нали?
Виж целия пост
# 11
Ами, да, но ми се случи да му ги дам и след следобедния сън, защото забравих  Embarassed. И поведението си му е едно и също - независимо дали за следобедния или нощния сън - заспива трудно и се мята като риба на сухо по 2 часа, а понякога се съблича и гол, и беснее страхотно, и се смее с цяло гърло! Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост
# 12
...а понякога се съблича и гол, и беснее страхотно, и се смее с цяло гърло! Shocked Shocked Shocked
Ох, извинявай, ама ме разсмя  Joy, представям си го сладура. По-добре ги спри, предполагам, че ги давате за засилане на имунната система след операцията, ама  в момента има много плодове и зеленчуци, ако ги обича Йоанчо...
На Илиян не му действат така, но съм чувала подобни оплаквания от други майки. Всъщност преди да се роди Яни, когато пийнех Матерна, беше ужас от шутове и ритници почти постоянно, така, че спрях да ги пия  Wink
Съмнявам се да е реакция от операцията, все пак доста време мина, ама кой знае  newsm78 ...
Виж целия пост
# 13
Майче, много съжалявам Sad отвратителна е тая работа...на мъжа ми пък му разбили офиса снощи...че и писали по стените с маркер...ужасна работа!
yosarian, добре дошла Hug много са сладки дребосъците Heart Eyes чакаме да разкажеш повече за морето Wink
Виж целия пост
# 14
Абе, нямам думи с т'ва наш'то диване!
И плодове не обича! Само банани, ама и тях не винаги. Confused
А за това дето се съблича гол - това му е любимо! Има няколко цели пижами, които са с копчета тик-так отпред - умира си да му ги обличам, щото само с едно движение ги е съблякъл! А от известно време памперсите му са гащи, а не с лепенки и познай - събува ги и тях! Shocked И това, разбира се, е повод за голям смях! Като го чуем да се смее с мъжа ми се поглеждаме и си казваме: "Пак се е съблякъл гол!" Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия