Една банална анкетка?

  • 1 422
  • 37
Една банална тема, тук в този форум може никога да не се изчерпа, но за всеки случай Ви моля отговорете....
Всички отговорили получават като награда една виртуална роза от мен!
Тате
Виж целия пост
# 1
Биберон-залъгалка.
Позлваме ортодонтските на Бейби нова и Нук  Grinning
Виж целия пост
# 2
Моя момък използва биберона за игра, купих му термометър биберон и за повече от 10 сек. не го задържа в устата. Често пъха показалеца в устата, но напоследък събира боклуците от земята Mr. Green ooooh! Sick
Виж целия пост
# 3
Томи никога не засмука ни пръст4е, ни бибка. Опитвах, купувах разли4ни. Мислех 4е има нужда от биберон, но не сме улу4или вида или размера. НЕ, той просто никога не го хареса. За кратък период по едно време заспиваше захапал ръкав4ето си, докато се унесе. Лятото не можеше да заспи, ако е с къс ръкав. Но отмина бързо и този период.
Виж целия пост
# 4
Никога нито едно от двете . Joy
Виж целия пост
# 5
Най-добре е нито едно от двете, но ако трябва да избираш - БИБЕРОН!!!!
От палеца се отказват много по-трудно от колкото от бибката.
Виж целия пост
# 6
Ползвахме залъгалката на Чико - тази физиологичната.
В 8 месец Дани окончателно се отказа от нея - то и аз много му помогнах.

Даниел - 21.04.2004г.
Виж целия пост
# 7
Ползвахме биберон, от тези ортодонтските на Нук, почти до 1,2 г.
Виж целия пост
# 8
Големия с биберон на Чико,малкия с Нук.
Виж целия пост
# 9
Все още ползваме биберон на Нук, когато Мони заспива.
Виж целия пост
# 10
Ами при така зададен въпрос - биберон. Ползваме на Нук и бебка много си го харесва, но въпреки това от скоро започна много усилено да си смуче и пръстите. Надявам се скоро да се откаже, защото незнам после как ще се отучваме.
Виж целия пост
# 11
Мисля, че в анкетата е пропусната мамината цица Grinning. Моята дъщеричка нея предпочита и не я заменя за нищо друго въпреки моите опити. Иначе гласувах за биберон.
Виж целия пост
# 12
Само бибка!
Тези на Avent харесва.

Това с палеца много ме плаши, после сума ти време няма да мога да я отуча - нали винаги си е с нея Wink
Виж целия пост
# 13
В анкетата има 3-ма гласували за палец, защо не кажат защо го предпочитат  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Томи никога не засмука ни пръст4е, ни бибка. Опитвах, купувах разли4ни. Мислех 4е има нужда от биберон, но не сме улу4или вида или размера. НЕ, той просто никога не го хареса.
Същото се   отнася за Нели, затова гласувах с "нито едно от двете"
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия