Суха кожа

  • 772
  • 6
Мами помагнете с някой друг савет за това неприятно явление.
  От една седмица насам забелязвам че кожата по коремчето на моето бебче се бели но не като след плаж естествено. По точно прилича на суха кожа след баня.
Намалих къпанията, мажа я с Невея от един ден сме с олои за баня Линола Фетт-дано да помогне.
Виж целия пост
# 1
Балсамът на Д-р Тайс е ВЪЛШЕБЕН!!!препоръчвам горещо!Към 10 лв е Confused
Виж целия пост
# 2
 CryНие имахме същия пролем само че по гърдичките, купихме масажно мляко на Клоран, и след три дни всичко изчезна - и до днес го използваме него. Успех 1dating newsm10
Виж целия пост
# 3
Цяла зима имах същия проблем,дадох сумати пари без ефект и накрая пробвах с мляко,а не с олио за тяло и кожата за 2,3дни стана като нова Joy.Случайно ми свърши млякото и пак пробвах с олио,пак изпръхна и се напука.Не е задължително млякото да ти е Клоран,мойто е Нивеа и свърши много добра работа.
Виж целия пост
# 4
търси овлажняващи, а не омазняващи продукти.
аз съм най-доволна от козметиката на prim'age, но не знам дали все още се намира.
габа беше стигнала дотам, че трябваше и през устата да взима някакви ензими и мастни киселини, за да й се оправи кожата.
Виж целия пост
# 5
Балсамът на д-р Тайс, но ако не мине бързо, вземи интензивния, а не обикновения балсам.
Виж целия пост
# 6
и ние имахме този проблем но ползвам козметиката на мустела има балсам и специален овлажняващ шампоан малко е скъпичка но е супер  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия