Детска ясла "Ябълка" в Люлин??

  • 6 265
  • 32
Моля ви кажете ми къде се намира тази ясла?

Разбрах, че там трябва да се запиша за детска кухня, но приятелката която ми каза за нея така и не можа да ми обясни къде точно се намира.
Виж целия пост
# 1
намира се в 1 микрорайон. Срещу 26 п-ка между блоковете се минава. До 26 п-ка можеш да отидеш с автобуси 111 и 309 и тролей 6, като слезеш на спирката питай за градината все някой ще ти каже.
Виж целия пост
# 2
Мерси, ама можеш ли улица и номер да ми кажеш да го намеря в нета, че не съм много ориентирана с микрорайоните....
Виж целия пост
# 3
за съжаление , като адрес не мога да ти кажа нещо по-конкретно. Ти къде живееш?Може би ще успея да ти обясня по-точна как да отидеш до там.
Виж целия пост
# 4
Аз съм от Банкя и ще бъда с кола.
Идвам по пътя, който минава от първата спирка на маршрутките и отива надолу към бул.Европа
Виж целия пост
# 5
Чакай, сега ще се опитам да намеря карта... Александра ходи там на ясла   Grinning
Виж целия пост
# 6
Чакай, сега ще се опитам да намеря карта... Александра ходи там на ясла   Grinning
Тъкмо щях да пиша на майчето да пита теб, че ще ч ориентираш добре  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=8b28d4c388338fca97b503ecd28ba0 … p;ix=21&iy=68

ето тук виж... намира се почти срещу Нестле на бул. Европа.
Виж целия пост
# 8
Чакай, сега ще се опитам да намеря карта... Александра ходи там на ясла   Grinning
Тъкмо щях да пиша на майчето да пита теб, че ще ч ориентираш добре  Mr. Green

 Grinning всеки ден се мъкнем до там  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Мерси много Simple Smile
Тук пише "Ябълкова градина" - нали е същата централа за детска кухня за цял Люлин?
Виж целия пост
# 10
Да, същата е. Wink
Виж целия пост
# 11
Мерси много Simple Smile
Тук пише "Ябълкова градина" - нали е същата централа за детска кухня за цял Люлин?

Да, да, същата е  Grinning
Виж целия пост
# 12
Thank you all  Grinning
Виж целия пост
# 13
Аха, значи с 6-цата тролей от Люлин4/5 слизам в Люлин 1 срещу някаква сграда на Нестле?
Виж целия пост
# 14
Г-жа Симеонова ли е Директор там? Бих искала да запиша дъщеря си там за тази година. Кажете няккави подробности откъм условия, персонал, и т.н.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия