Идеи за силна боя за изрусяване...ама щадяща

  • 1 817
  • 7
Аз почти винаги съм се изрусявала с различни видове болдор. Сега обаче косата ми взе да сдава багажа и се позачудих дали няма чалъм да се прави с някаква друга химия . Искам да става много светло руса , а от системното и дългогодишно изрусяване доста е потъмняла в корените.  Проблемът е , че хваща доста трудно  Cry А вече взе да не и понася блондора и почна да се изнася  #Crazy
Помоооооооооооооощ!
Виж целия пост
# 1
Здравей, аз доскоро също се изрусявах (сега съм и дала малко почивка, защото бременея и гледам да не се цапотя с много химии). Иначе ползвах прахчето на Чифели. Действаше ми доста по-добре от другите блондори. Ако искаш пробвай...Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Абе защо не ходишна фризьор да ти прави само корените Simple Smile аз така съм много доволна, но два три месеца прекъснах, защото се изсветлявах със изрусяващия гел на "Айвън" и пак имаше ефект, но мойта коса по принцип е светла..и морето и силното  лятно слънце Rolling Eyes но тази седмица ще ходя да ме боядисат и боята която си ползвам е "Дениз" - професионална супер щадяща thumbsup
Виж целия пост
# 3
То става дума само за корените . Аз така или иначе ходя на фризьор , ама тя ползва едни слаби бои . От тях не ставам дори и светло оранжева  Shocked. А тая Дениз ще я провам още следващия път  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
на Лореал-екселенс пробвай 02 или 03.Аз слагам 03 за сив цвят
Виж целия пост
# 5
То става дума само за корените . Аз така или иначе ходя на фризьор , ама тя ползва едни слаби бои . От тях не ставам дори и светло оранжева  Shocked. А тая Дениз ще я провам още следващия път  Rolling Eyes
значи..няма я навсякъде - италианска е, вътре с някакви билки уж, а окислителя не е вътре в опаковката и може да избираш от по силен, до по-мек Rolling Eyes аз взимам най-високия процент и цвят 9N /пепеливо русо/ става супер....боята може да се ползва за корените и два пъти, защото е в по-голям флакон и не се разтваря с окислителя цялата, а цената е към 8 лв.  Simple Smile Хайде успех и да пишеш ако я пробваш дали си доволна Wink
Виж целия пост
# 6
Аз се изрусявам с единицата на Лореал.Косата ми е тъмна, а боядисана става тъмно русо.За светлорусо обаче май без някакъв обезцветител няма да стане Thinking
Виж целия пост
# 7
То става дума само за корените . Аз така или иначе ходя на фризьор , ама тя ползва едни слаби бои . От тях не ставам дори и светло оранжева  Shocked. А тая Дениз ще я провам още следващия път  Rolling Eyes
значи..няма я навсякъде - италианска е, вътре с някакви билки уж, а окислителя не е вътре в опаковката и може да избираш от по силен, до по-мек Rolling Eyes аз взимам най-високия процент и цвят 9N /пепеливо русо/ става супер....боята може да се ползва за корените и два пъти, защото е в по-голям флакон и не се разтваря с окислителя цялата, а цената е към 8 лв.  Simple Smile Хайде успех и да пишеш ако я пробваш дали си доволна Wink


Супер ! Благодаря ти за подробната инфо . Непременно ще се похваля като стане  smile3508
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия