протоколи за Фризопеп само от доц. Маринова ли се дават?

  • 1 063
  • 4
Това да влезеш при доц. Маринова се оказва страшен кошмар. Дъщеря ми се обрива от третия месец все още с неустановена причина. Водихме я при какви ли не доктори, включително при д-р Лазарова, която работи в Детската консултативна поликлиника заедно с доц. Маринова. (Само че при нея втори път няма да отида, адски недоволна съм  Close)
Та някоя от мамите знае ли дали от друго място в София може да се изписват протоколи за Здравната каса за алергични деца?
Нашето GP иска да ходим само при доц. Маринова ама как да влезем там като тя приема на ден по 5 деца пък за номерца всеки ден чакат по 30 човека?? #Crazy
Виж целия пост
# 1
Преди година и половина протокол взимах от джипи-то и от Детско здраве съм взимала. Детско здраве е частна клиника но работят с касата. А мисля, че и всеки Алерголог може да ти го издаде- например в ИСУЛ има алерголози. А аз от Маринова си стоя по- далече. А защо не пробваш да взимаш кърма от Банка за майчина кърма-това е сайта им http://www.bankazamaichinakarma.hit.bg/ . Верно е доста по голяма врътка с размразяването, но пък наистина си заслужава. Маринова ни каза, че не може от банката да взимаме, защото донорките не спазвали диета- не е вярно- всички са на специална диета. От девет кладеница ми донесе вода да ми доказва че Фризопепа е панацея някаква и едва ли не той ЛЕКУВА алергията, а кърмата не го прави. И аз се поддадох естествено. Наистина помогна на сина ми- защото нямаше с какво да го храня, но при положение, че Банката ми беше на двайсе метра от входа в който живея е грехота, че не взимах тогава кърма за него. После разбрах, че дъщеря и внася прословутия Фризопеп- не че е лош- напротив може би е най- доброто мляко за сега, но по- добро е майчиното, защото е за човешки деца- има балансиран състав на мазнини и белтък, които са съобразени с нуждите на човешкото дете.
Колко време го пиете фризопепа и изобщо има ли ефект?

Май се отклоних от темата Mr. Green извинявам се:)
Виж целия пост
# 2
Нашия проблем беше преди около 4 години, но протокола ми го издаде гастронтеоролог.

Предписаха ни Фризопеп, защото преди това бяхме на Фризолак. До колкото знам различните фирми имат различни млека и било добре да се продължи със същата фирма.
Виж целия пост
# 3
Здрасти! Предо доста време, когато моят син не спираше да повръща, го заведох на гастроентеролог и оттам ни дадоха протокол за специалното мляко. Сигурна съм в едно-всеки такъв лекар може да издава протокол. На нас ни изписаха тогава 48 кутии мляко, но моя син не искаше да го пие, а впоследствие се оказа, че нашия проблем е от съвсем друго естество. Раздадох млякото на здрави бебета да го изпият, но имам, ако не се лъжа 2 кутии останали. Ако някой ги иска, ще му ги дам да си нахрани бебока.
Виж целия пост
# 4
Благодаря момичета за съветите. Моето дете все още няма предписам точно Фризопеп, ама понеже знам, че доц. Маринова само това предписва. Другата Лазарова предписа Пепти Джуниър когато Яна беше на 4 месеца, тогава беше едно ужасно повръщане, рев, неспане и какво ли още не, на всичкото отгоре тая Лазарова не си вдигаше телефона  #2gunfire Та затова не искам пак да ходя в тая поликлиника, още повече, че Маринова само по телефона я чух два пъти и ми стана ясно, че се прави на господ  newsm78
Сега ходим в Шейново при д-р Добрева ама тя не работи със Здравната каса  Cry

Яна все още не пие диетично мляко, но може би ще се наложи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия