Радиопредаване за бременоста, раждането и първите дни...

  • 1 370
  • 19
Мами...от две седмици правим едно радиопредаване в радио Нет.
Казва се "Училище за родители" и целта ни е да дадем насока на родителите за важните неща при отглеждането на децата с проблеми.

В следващото предаване (19.09) ще говорим за бремеността, раждането и първите дни на детето. За какво трябва да внимава майката в този период...кое е притеснително, кое не е и как да се постъпи, къде да се отиде и тнт....

Ще се радваме ако можем да зададем точно вашите въпроси на хората, които ще поканим, тъй като всъщност ние сме там от името на форума бг-мамма.

И така...споделете какво искате да знаете...Simple Smile
Виж целия пост
# 1
браво за предаването!
докато бях бременна ми хрумна същата идея /по един или друг начин също се занимавам с радиопредавния, но не на живо досега/, но така и не започнах сериозно да придвижвам тази работа - бременен мозък  Laughing!
ще питам и ще слушам с удоволствие!!! УСПЕХ   bouquet
Виж целия пост
# 2
На каква честота е това радио?Аз ще мога ли да го слушам?
Виж целия пост
# 3
http://www.radionetbg.com/

ето...твърдят, че може да се слуша и през нета, но на мен не ми се получава...Simple Smile
иначе имаме записи на предаванията, които можете да изтеглите от тук  (сайта се прави в момента...ще стане по-пълен скоро..Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 5
На каква честота е това радио?Аз ще мога ли да го слушам?

106.9
При мен тръгва...като му натисна он-лайн и ми се отваря автоматично Winamp и става.

Браво Reza  Hug
И ЧЕСТИТО!!!
Виж целия пост
# 6
Браво за интересното начинание!!! Да бъде много слушано ви пожелавам!
От колко часа ще е самото предаване?

За мен сега на дневен ред е въпроса как да се преборя с любопитството на всички да видят бебето (което ще се роди всеки момент) и то точно в първите дни от раждането  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Аз искам да попитам докога ще дохранват бебето с формула в болницата без да ми искат разрешението, когато аз искам то да е на кърма и ще го носят на 3 часа, вместо да си седи през цялото време с майката?
(малко са болниците в които си седи при теб. Сещам се само за 2ра градска)
Виж целия пост
# 8
Мами...от две седмици правим едно радиопредаване в радио Нет.
Казва се "Училище за родители" и целта ни е да дадем насока на родителите за важните неща при отглеждането на децата с проблеми.

В следващото предаване (19.09) ще говорим за бремеността, раждането и първите дни на детето. За какво трябва да внимава майката в този период...кое е притеснително, кое не е и как да се постъпи, къде да се отиде и тнт....

Ще се радваме ако можем да зададем точно вашите въпроси на хората, които ще поканим, тъй като всъщност ние сме там от името на форума бг-мамма.

И така...споделете какво искате да знаете...Simple Smile

а как може да ви слуша човек? как се хваща радио нет?
Виж целия пост
# 9
Аз искам да попитам докога ще докранват бебето с формула в болницата без да ми искат разрешението, когато аз искам то да е на кърма и ще го носят на 3 часа, вместо да си седи през цялото време с майката?
(малко са болниците в които си седи при теб. Сещам се само за 2ра градска)
И в Майчин Дом седи при теб, ако не си родила чрез секцио или не идваш от патологията!
Виж целия пост
# 10
От колко часа ще е радиопредаването?
Виж целия пост
# 11
От 19:00 часа.
Виж целия пост
# 12
Мерси   bouquet
Виж целия пост
# 13
Досега разглеждах site на радио NET и го слушах online.  Впечатлена съм. Simple Smile
Изслушах и двете стари предавания и ми бяха много интересни!!!
Искам да ви поздравя за тази инициатива и за желанието ви да бъдете максимално полезни!
Със сигурност ще ви слушам и следващия път  bouquet
Виж целия пост
# 14
Благодарим ви за куража, който ни давате:)
Определено има нужда от него:)
Засега натрупахме доста материал за предаването...дори за две предавания, остава и да успеем да го "обработим" и да стане интересно.

До понеделник има време, ако ви хрумне още нещо - питайте.
Целта ни ще е да обобщим въпросите касаещи раждането на здраво бебе и за какво да се внимава първият месец след раждането. Кои страхове на майките са основателни и кои не. Какво би трябвало да задейства червената лампа в главите ни и къде да заведем детето...
Ще стане дума за преждевременото раждане, рисковете, които крие то, как може/може ли да се избегне и къде е най-добре да отидем, ако бебето е решило да подрани...

За съжаление въпрости като "как да опазим бебето от натрапници" и "докога ще дохранват с формула" няма да може да зададем, защото не са съвсем по темата, пък и сме доста ограничени във времето...


Може да преговаряме по-натам за предаване "бг-мамма", където да се нищят подобни:))))))
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия