кърмата и храната ми

  • 943
  • 15
дали някой знае колко време след прием на храна или пиене някакво те стават на кърма ,  т.е. отразяват й се?
Виж целия пост
# 1
Да, има определени храни, които водят до колики или болки в стомахчето. Не при всяко дете, но се среща, напр. лук, боб, зеле, цитрусови плодове и т.н.
Виж целия пост
# 2
Всички храни се отразяват на кърмата. Ако хапнеш чесън например, кърмата има дъх на чесън. Но това, че бобовите, лука  Shocked и пр. предизвикват колики, е меко казано несериозно и не мисля, че е вярно. Аз кърмя поне 5-6-7 пъти дневно/ нощно и напоследък дори си позволих да пия от китайския чай Сание за отслабване, който на мен е предизвиквал колики преди и на бебето не се отрази по никакъв начин.

Ти може би имаш предвид нещо конкретно?   Wink
Виж целия пост
# 3

Въпросът е не ДАЛИ и КОИ храни се отразяват, а КОЛКО ВРЕМЕ след приема се отразяват ?!?!  Rolling Eyes

Аз лично незнам .. чувала съм от 4 до 8 часа за кафето и алкохола, но колко е вярно и дали се отнася за всичко незнам  newsm78
Виж целия пост
# 4

Въпросът е не ДАЛИ и КОИ храни се отразяват, а КОЛКО ВРЕМЕ след приема се отразяват ?!?!  Rolling Eyes

Аз лично незнам .. чувала съм от 4 до 8 часа за кафето и алкохола, но колко е вярно и дали се отнася за всичко незнам  newsm78

питам защото бях на сватба и пийнах няколко глътки , съвсем малки , и дали са преминали в кърмата - СЛЕД тези вероятни 4- 8 часа?
Виж целия пост
# 5
ми и да са преминали голяма работа.. няколко глътки  Joy я се стегни  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
ми и да са преминали голяма работа.. няколко глътки  Joy я се стегни  Mr. Green

така е , но все пак......гадно ми е
абе , питах за лично инфо , щото отдавна се интересувам за това.
интересно ми е .....
Виж целия пост
# 7
Спокойно  Mr. Green Само бебе ще спи по-добре. Нали е инцидентно, а не ежедневие. А и бирата не се брои  Wink
Виж целия пост
# 8
Абе не се брои. Я да видиш нашата мацка как спа, като врътнах 2 малки бирички! И сега много инцидентно пия по 1 малка, след като мацката заспи.
Виж целия пост
# 9
Като стана въпрос за бирата я да ви питам и аз - много ли вреди Embarassed Embarassed Embarassed Ей вярвайте ми аз не обичам алкохол и много рядко пия каквото и да било, но от как родих така ми се пие бира, че мога човек да убия Shocked Shocked Shocked Канех се даже да пускам тема по въпроса Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Кискискис - Лулуто,я пусни в търсачката биричка в кърмаческия форум да видиш какво въздишане пада Laughing Споко бе човек - като ти се пие,цапни му една биричка,какво толкова - нали няма всеки ден да пиеш Grinning При това хубавата качествена маркова бира има повишаващо лактацията действие (това сериозно - заради хмела,който е лактогонно средство) Grinning
Виж целия пост
# 11
Значи да ви светна: мъжът ми ми купува отвреме на време Клаусталер или Битбургер - безалкохолни. Хич не им личи, не са като гадната Каменица - абе биричка ти казавам, биричаааа Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 12
дали някой знае колко време след прием на храна или пиене някакво те стават на кърма ,  т.е. отразяват й се?
Имаше статия преди доста време в сп. "9 месеца" - доколкото си спомням за алкохола, за да премине в кърмата му бяха нужни около 2 ч., а чесънът например - 24, а за някои храни май и 48 (но не съм сигурна). Ще се поразровя утре да потърся броя, ако те интересува.
Виж целия пост
# 13
Като стана въпрос за бирата я да ви питам и аз - много ли вреди Embarassed Embarassed Embarassed Ей вярвайте ми аз не обичам алкохол и много рядко пия каквото и да било, но от как родих така ми се пие бира, че мога човек да убия Shocked Shocked Shocked Канех се даже да пускам тема по въпроса Simple Smile
На мен една санитарка в родилното ми даде мъдрия съвет да ударя 2 бири за увеличване на кърмата....  #Crazy #Crazy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 14
Уффф...стига с тая бира, че ми пресъхна устата Mr. Green

...що ли пък да не цъкна една Thinking
Хайде, наздраве beer
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия