За наддаването...да се смея ли или да плача?

  • 1 193
  • 24
Днес бяхме на консултация.Мерки и теглилки,преслушване,всичко,както си му е реда.
Звярът наддал 410 грама за 1 месец.Аз-доволна,чакам похвала и ура пред строя,но...не.Поглежда доФторката една табличка и казва:Аууу,само 410 грама,а нормата за тая възраст е 450. ShockedПоглеждам я и мисля,че се шегува-ама не,сериозна е жената.И като се започна едно-Ама колко яде,ама как яде и т.н.
Тя знае , че кърмя.И ми казва : Възможно е и да нямате кърма вече?Или да е намаляла #Crazy.
Аз:Как така?Аз я кърмя поне по 5 пъти на ден.Как няма да имам кърма.Освен това тя суче вечер и после спи поне до 6 сутринта./А днес спа да 9.30/ Може ли гладно бебе да спи толкова?
Последва препоръка за попарка със сиренце и разни други хубавини.
Чудя се...Като се вторачат в едни таблици с мерки и теглилки и гледат ли гледат.. hahaha.
Всички деца еднакво ли наддават?Или всички  възрастни сме с един и същи ръст? Laughing
Иначе си я харесвам докторката.Компетентна е и си разбира от работата.Добър диагностик.Ама що чак такъв педантизъм? newsm78
Виж целия пост
# 1
Смей се. И карай все така.
Виж целия пост
# 2
Не се смей, ами вземи го нахрани това дете, че с тая гола кърма няма да си наваксате 40-те грама и детето ти ще изпадне от класацията Mr. Green Laughing
Виж целия пост
# 3
Не се смей, ами вземи го нахрани това дете, че с тая гола кърма няма да си наваксате 40-те грама и детето ти ще изпадне от класацията Mr. Green Laughing
Джейд,то детето си се /х/Ранинали рънъта прай борбътъ LaughingДаже доста си се храни,ама къде изчезнаха тия 40 грама...
Виж целия пост
# 4
Хе-хе, ние днес се оказа, че сме качили 350 грама за около месец и ни казаха браво, че на тази възраст по толкова се качвало, а и детето изглеждало добре и жизнено. Явно таблицата е различна за всяко педи.  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
 pironi да и набиеш в главата на тази  Rage

40 грама! откъде ги измисля??? от някоя таблица от '72 година.

писнаха ми вече тия специалистки  ritnik

да видим нашата утре какво ще каже  newsm66
Виж целия пост
# 6
Ми моето между 8 и 11 месеца нищо не качи ShockedАма пак сме супер наднормени...Аре върви дебелей в тез тесни гащи hahaha
П.С.Сега на морето швабите все ме питаха "Цвай, цвай?", викам "Тц, цвай догодина на лятос".Те изпопадаха от ужас #CrazyТехните деца на 3 години са още с каишки, на 4 са още в колички, пият кока-кола от биберон...кеф JoyЕ, моето пък е наднормено hahaha
Виж целия пост
# 7
Ми моето между 8 и 11 месеца нищо не качи ShockedСрам и позор?Каква майка си? hahahaРавномерно трябва да качва , ти си го уморила от глад.Вече започвам да се съмнявам и в твоята кърма. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 8
Ние като бяхме на преглед при 5 навършени месеца и беше качил към 200 гр. Педиатърката каза, че е добре. Нататък повече ли трябва да качва? Аз знам обратното. Тази нещо те будалка и иска да `и следваш нейната схема и да заместваш кърмене с твърда храна.
В такива случаи винаги съм казвала: Ами лекарите нали имат норми и за обиколката  на главичката. Ако е голяма и не им влиза в мярката, какво? Да го наритам ли, че да се вмести?
Виж целия пост
# 9
Е, и ние сме извън нормата, но с моята докторка го нямаме вашия проблем, щото Емата чупи кантара всеки път!  Mr. Green Очаквам на нас да ни кажат, че нещо ми е радиационна кърмата, щом наддава по толкова, затова да спирам да я кърмя.  Laughing Абе няма угодия!  Crazy
Виж целия пост
# 10
Нашата пък вчера беше много доволна, че сме наддали 200 гр. за две седмици. Щото до сега - по 700-800. За сметка на това е пораснал 3см1/2, а писаха два, защото било много. Сякаш се отчитат на касата тия доктори!
Виж целия пост
# 11
пораснал 3см1/2, а писаха два, защото било много. Сякаш се отчитат на касата тия доктори!

 Crazy
Виж целия пост
# 12
В такива случаи винаги съм казвала: Ами лекарите нали имат норми и за обиколката  на главичката. Ако е голяма и не им влиза в мярката, какво? Да го наритам ли, че да се вмести?
steisi,това с главичката,не е за шега.по принцип е сериозно, ако има отклонения.моля те,не се засягай!
Виж целия пост
# 13
В такива случаи винаги съм казвала: Ами лекарите нали имат норми и за обиколката  на главичката. Ако е голяма и не им влиза в мярката, какво? Да го наритам ли, че да се вмести?
steisi,това с главичката,не е за шега.по принцип е сериозно, ако има отклонения.моля те,не се засягай!
Стейси е визирала моя син Laughing Няма блуза дето да му влиза като хората главата. А тия дето са без копчета, на всичките съм сложила допълнително. Педиатърката досега не ми е обръщала внимание, че му е голяма главата, ама аз го виждам и сама. Деца с година по-големи имат по-малки глави. А и тати в казармата е носил най-големия размер шапка Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Емиа, ама ти още ли не си започнала с пържолите? Срамота, държиш детето гладно. Цели 40 грама разлика с нормите!  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия