Следобедна закуска - 4 месеца!!!

  • 538
  • 6
Иска ми се да редувам кашата (която казват, че напомпвала) с нещо друго и вчера направих следното: в 125 гр плодово пюре сложих 4 лъжички мляко и бебка си изяде всичко!Та въпроса ми е дали е правилно да й давам подобна закуска? newsm78Мисля, че е още малка за кисел и затова реших да пробвам така!
Вие как мислите?
Виж целия пост
# 1
И аз така редувах с кашата само дето давах 120гр 4исто плодово пюре и отделно пие6е по 90гр мляко. Или пък давах бисквити безглутенови+ мляко+плодово пюре.
Виж целия пост
# 2
Проблема е , че мойта дребосъчка хич не си пада по млякото и аз се чудя как да й го давам!
А тези безглутенови бисквитки от кога могат да се дават?
Виж целия пост
# 3
Ти каква каша даваш? От 4-ти месец може да се дават бисквитите, на опаковката така пише, става дума за Плазмон. Аз давах едни други купени от Ле4ител.
Виж целия пост
# 4
Започнах да й давам каша съвсем скоро и за сега сме яли само бананова на "Слънчо"!Ще взема да пробвам и аз тези бисквитки.До колкото разбирам бебчовците ги харесват!
Виж целия пост
# 5
Може да и даваш вече от безглутеновите бисквитки на Плазмон,ккато са ти казали вече,няма проблеми.
Аз на Жожи му правех за следобедна закуска като беше на 4-5 месеца домашно плодово пюренце от банан,тиква,ябълка,правех комбинаций,сварявах плодовете и така... WinkЕ давах и готови пюренца разбира се,каша на Слънчо-банан,царевична на Фризокрем и ориз и царевица пак на Фризо WinkКато стана на 5 месеца помня,че му правех и царевично нишесте с бисквитки или с плодово пюре.Правех нишестето с адаптирано мляко Wink
С бисквитки става много вкусно Grinning
Виж целия пост
# 6
Аз плодовото пюре го давам само така - с мляко - и така заместих хранене, защото не искаше след пюрето да пие мляко. Даже и в зеленчуковото слагам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия