Колко пъти хапвате на ден???

  • 1 277
  • 29
Писах хапвате защото при мен е така не е някакво голямо плюскане а само малко.........но е толкова често че вече започнах да се притеснявам........а да не говорим че за 5 мин......мога да изям 4 вафли и веднага след това една порция манжда......ужас като го пиша ме хваща срам Embarassed
Интересното е че това започна тази седмица е то верно че му се вижда края на бременеенето ми ама бива ли такова нещо
Пишете вие как сте?и дали има други майчета като мен че се притесних newsm78
Виж целия пост
# 1
Какво пък - хапвай си на воля! Сега ти е паднало (а си имаме и чудесно извинение  smile3521). После като родим ще му мислим за кг-те......Но ако толкова се притесняваш - зареди се с много плодове като ти се дохапне нещичко.... (при мен помага за около 15 мин  newsm62) - поне имаме късмета да си караме бременността при наличие на огромно количество плодове и зеленчуци... smile3508
Пък и знам, че при всеки е различно. На мен апетитът значително ми е намалял от около месец насам.....разбира се, това не значи, че не си хапвам порядъчно... newsm08
Виж целия пост
# 2
Аз си хапвам нормално.Ям много повече от преди,но тогава си хапвах като мишка:)От 3 год съм свикнала да вечерям само салати или плодове и дори сега,когато апетитът определено ми е по-голям не плюскам като идиот вечер;)Хапвам нещо малко...Но виж сутрин и на обяд е голямото ядене:)))Първата ми мисъл като се събудя е'Гладна съм'  Laughing

Яжте мами,не ощетяваите бебчовците,защото после в живота щяло все да не им стига ThinkingСуеверия...Simple Smile
Виж целия пост
# 3
И аз похапвам често, ама гледам да приемам здравословна храна-примерно мюсли с мляко, пълнозърнести филийки със сирене и домат,  а като озверея хептен-спасява ме пъпеша че има много вода и засища, поне докато отмине пристъпа на  глад.Ама така си е-който е свинска порода, цял живот си гладува Rolling Eyes

Виж целия пост
# 4
аз похапвам 5 пъти на ден Embarassedа мъжа ми ми носи разни изненади вкусотии  Embarassedна които немога да устоя и тези 5 хапвания понякога стават обилни Embarassedсутрин се събуждам към 4,5 и към 7 вече съм гладна-тогава ям плодове и прясно мляко с мюсли ,после към 10 пак съм гладна Embarassedобед после към 4 следобед-сериозна закуско вечеря и късно с мъжа ми обикновенно салатка или нещо леко.през деня си хапвам плодове когато ми се приискат.резултат-в 14 г.с. вече съм +6 кила,висока съм 169 а тежа 65.500 килца Embarassedно после ще му мисля  Laughingсега ми се яде и няма да се тормозя
Виж целия пост
# 5
По 2 пъти. Иначе през другото време забърсвам по нещичко, като ми дойде музата.
Но такова чудо като огромен апетит не съм усетила /и по- добре де Simple Smile/, нито пък промяна във вкусовете.
Явно всичко е индивидуално.
Виж целия пост
# 6
МНого пъти.

Сега с това гадене, единственото което мога да правя е непрекъснато нещо да дъвча.
Така че по цяла сутрин през половин час хрупам я морков, я краставичка, я ябълка. Към 13:00 хапвам нещо по-стабилно дето ме държи до към 16:30 и след това пак хрупам. Гледам да вечерям по-леко, че иначе драйфам...
И така, уж гледам да е по-леко и по-некалорично, ама все пак съм качила 1-2 кила, направо не ми се мисли за после...
Виж целия пост
# 7
аз си имам закуска, обед и вечеря и ако помежду им ми се прияде пак си хапвам....плодове, понякога вафла или шоколад, особено на течния не прощавам.....каквото ми се е прияло.....за сега не изглежда да имам проблем с килограмите  Wink и дано така си остане, но пък аз  и преди горед долу така се хранех. Не забелязвам да има разлика в хранителните ми навици или вкусове....
Виж целия пост
# 8
Аз хапвам 2 пъти основно,но в по-големи количества,защото ми става тежко.А иначе между другото-2,3 пъти.Но започнах да наблягам на сладко и качвам захарта,лошо Embarassed
Виж целия пост
# 9
Моят съвет е не се оставяй на мисленето "хапвай, хапвай, сега ти е паднало Crazy".Това води само и единствено до 20-30 кила вповече, които после се чудиш как да свалиш.Нито за бебето, нито за тебе е добре да се освинваш NaughtyХрани се здравословно, пък ако ще и по 5 пъти на ден.Не яж боклуци.
Виж целия пост
# 10
Тема от цели 4 страници има в клюкарника, и то съвсем отскоро:
По колко пъти на ден си хапвате?
Виж целия пост
# 11
Основно за обяд и за вечеря, нормално, сутрин кисело мляко или плодче не ми се яде, обаче хапвам си по много, много шоколад  Embarassed мога да изям 2-3 наведнъж, забраних на мъжа ми да купува, защото ми беше напълнил едно шкафче и докато го изядох не мирнах...
Виж целия пост
# 12
хапвам си обилно понякога повече понякога не различно нямам режим когато ми се яде ям, а между временно хапвам много шоколад направо с лъжица или вафли или кроасани само да има шоколад не знам сигурно съм се пристрастила към него но всички казват че само на корем раста
за това хапвай си може би бебчо има нужда от нещо но ти не знаеш какво и за това ядеш непрекъснато ако го откриеш може би ще се укротиш аз го постигам с шоколад
Виж целия пост
# 13
взела съм да  ям нон стоп по малко , но 4ак сега в  8  месец.....преди не ми се ядеше....сега от  съклет ли какво .....само нещо  гризкам .... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
С последното дете имах зверски апетит и понеже се налагаше да лежа през цялата бременост плюсках нон стоп. Лежах си на  леглото и до мен винаги имаше нещичко. Добре поне че успях да се отърва от излишните килограмчета. Е,останаха още 4 Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия