Защо се удря?

  • 628
  • 14
Моето ново притеснение: от няколко дни забелязвам, че като суче малкият си сгъва ръчичката в юмруче и почва да се налага по главата. Само като яде го прави. Но се удря много силно, чува се дори. Опитвам да го хвана за ръчичката или да сложа моята на главичката, но тогава отказва сукането и почва да мрънка ... защо го прави?
Виж целия пост
# 1
И моята на тая възраст някъде се удряше, после отшумя. Не знам защо го правеше, ама реших, че е някакъв период и трябва да си изчакам.
Виж целия пост
# 2
Мариела пък си дърпаше ушите, и още го прави от време на време.  Laughing

Май повечето бебета почват от определена възраст да си шават по различни начини, докато сучат - Мариела освен разтягането на ушите, също се и скубеше (и без това има 5 косъма  Mr. Green), щипеше ме, и ме гъделичкаше. Явно им доставя удоволствие...
Ако се удари по-силно, ще го заболи и сам ще престане, но ако продължава, явно му е приятно?... Rolling Eyes Не се тревожи, сигурно ще отмине скоро и ще се замести от нещо друго - връткане на главата наоколо в опит да се види всичко случващо се около него.  Simple Smile След това - извиване назад, правене на мост и други чудесии... Mr. Green
Виж целия пост
# 3

Мира също се тупа по главата и си скубе косата и то доста силно.. по същия начин като и хвана ръцете се ядосва и спира да суче  Rolling Eyes Излишно е да обяснявам що бой изяждам докато я кърмя - хапане, удряне, дращене, щипене, ритници  #Crazy
Виж целия пост
# 4
Мисля, че е нормално и не бива да се притесняваш.Май почти всички деца си имат някакви странни агресивни приумици, свързани я със сукането, я със заспиването...Ники си удря главата, скубе си ушите и си бърка в очите, когато му се спи.А по време на сукане обект на агресията съм аз SadТупа ме с ръчичка, щипе, драска - к'во да ги правиш - маймунки Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Моята пък се драпа зад ухото, докато я кърмя!  Shocked Rolling Eyes Направо червени резки й остават някой път... А иначе и аз ям бая бой по време на ядене! Mr. Green
Виж целия пост
# 6
на мен краката са ми сини Embarassed...татито даже ме пита къде съм се ударила.....така ритка дребосъка, че свитки ми иzлиzат понякога... Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 7
Марти горе долу на същата възраст така ме щипеше че имах синини по ръцете- като че ме беше бил някой Mr. Green
Явно всички дечица минават през такъв период, който за щастие отминава
Виж целия пост
# 8
Mалиии...какви агресивни кърмачета си отглеждаме. hahaha

Моята Маслинка е решила да тормзи мен вместо себе си и на всяко кърмене се чудя как да си скрия свободната гърдата, защото само като я види започва едно мачкане, дърпане, щипане и стискане....чак звездички ми излизат  smile3517
Виж целия пост
# 9
Jade,
и моята девойка е като твоята  Wink Laughing
Започва да удря с ръчичка почти през цялото време  Laughing, трябва да й се спи,и да няма толкова сили, за да ме гали само.
Когато се сетя й давам да държи нещо, за да е заета  Wink

Анита, може би не успява да координира ръчичката и затова се удря по главата.
Дай му някаква шарена гумена играчка или биба (ако ползвате), за да си я гледа  Wink

Моята Ива когато има нещо в ръчичката, наблюдавайки го, не се сеща да мърда и не размахва толкова енергично с ръка.
Виж целия пост
# 10
Mалиии...какви агресивни кърмачета си отглеждаме. hahaha

Моята Маслинка е решила да тормзи мен вместо себе си и на всяко кърмене се чудя как да си скрия свободната гърдата, защото само като я види започва едно мачкане, дърпане, щипане и стискане....чак звездички ми излизат  smile3517

 tooth tooth Ще се попикам от смях с вас.  hug

И аз непрекъснато обяснявам на Никола, че това не се разтяга, но без особен успех засега   superuu
Виж целия пост
# 11
Аз като ви казвам че всичко е на периоди- ще отмине. После идва едно галенееееее Sunglasses
Както навсякъде  и тук  търпение му е майката
Виж целия пост
# 12
Нашият също се налага по главата, само че с цялата длан, без да свива юмрук Joy
Забелязала съм, че това става, когато много му се спи, т.е. след кърменето заспива веднага като пънче.
Виж целия пост
# 13
Mалиии...какви агресивни кърмачета си отглеждаме. hahaha

Моята Маслинка е решила да тормзи мен вместо себе си и на всяко кърмене се чудя как да си скрия свободната гърдата, защото само като я види започва едно мачкане, дърпане, щипане и стискане....чак звездички ми излизат  smile3517

Леле-e-e-e същата работа сме и ние... щипане и то с връхчетата на пръстите, с ноктенцетата .... а като е придружено и с хапане с 4- те си остри зъбчета - просто чудничко!!!!  #Crazy #Crazy #Crazy

Анита, няма страшно - всеки месец - нов маймунждулък!!!
Виж целия пост
# 14
Аз като ви казвам че всичко е на периоди- ще отмине. После идва едно галенееееее Sunglasses
Както навсякъде  и тук  търпение му е майката
Ммммм,дааа.Мъжа ми всеки пътми казва, че кърмя любовника си,защото като суче Марти ме гали по коляното или по другата гърда и ме гледа в очите Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия