Лаковете...

  • 1 600
  • 26
Потърсих тема за любими лакове,обаче не намерих...

Вчера си купих на Максфактор-нейлинфинити и на Буржоа-вери вернис.Направо са страхотни.На Максфактор си ибрах едно кафеникаво-оранжево,а на Буржоа-оранжево-жълто PartyСтрахотни са и за мен определено си струват парите newsm10
Виж целия пост
# 1
аз също харесвам на буржоя лаковете, но на OPI са ми люфбими - издържат ми по 10 дена, а на краката 1 месец не мърда
Виж целия пост
# 2
а ценички няма ли да споменете Wink
Виж целия пост
# 3
на OPI са по 15 лв
Виж целия пост
# 4
аз също харесвам на буржоя лаковете, но на OPI са ми люфбими - издържат ми по 10 дена, а на краката 1 месец не мърда

Абсолютно подкрепям за OPI - и цветовете са им страхотни Laughing
Виж целия пост
# 5
Аз на опи не съм си купувала,дори не съм ги и чувала,ама  като влеза в парфюмерия и все се насочвам към една и съща козметика...Значи на Максфактор е 10 и нещо,а на Буржоа към 9лв:)
Виж целия пост
# 6
Опи наистина си заслужават всяко левче. Копувала съм си и лак от лев два, но са пълна отврат. След ден вече плачат за смяна. Понякога наистина евтиното изиз по скъпо.
Виж целия пост
# 7
OPI  newsm10
Виж целия пост
# 8
Аз пък от Буржоа хич не съм доволна Naughty Изкарваше ми максимум по 3 дни.
Виж целия пост
# 9
аз също харесвам на буржоя лаковете, но на OPI са ми люфбими - издържат ми по 10 дена, а на краката 1 месец не мърда
Полезно инфо, тъкмо днес щях да ходя да си купувам лак на Буржоа, ама OPI са ми на 5 крачки и щом са  толкова издръжливи и само 15лв. Simple Smile, аз мислех че са поне 30.
Виж целия пост
# 10
Къде се продават лакове ОPI че нещо не съм ги засичала никъде?
Виж целия пост
# 11
Къде се продават лакове ОPI че нещо не съм ги засичала никъде?
Аз доколкото знам се продават само в едно магазинче на ул.Бузлуджа / м/у 5те кьошета и Руски п-к/, в същност това са вносителите.
Виж целия пост
# 12
аз си ги поръчвам от маникюристката ми
Виж целия пост
# 13
OPI наистина са много хубави....аз също си купувам и на Перфект...издръжат ми по седмица...понякога и повече.
Виж целия пост
# 14
И аз ги харесвам Опи,но немога да поддържам цялата им цветова гама,понеже са скъпи.
И най-вече лаковете ми,за да има цветово разнообразие са български,или Американски(които съм купила,когато бях в Щатите)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия