Бодимед

  • 4 489
  • 5
Имате ли представа за цената на спермограма в Бодимед? А също и на изследването на хормони?
Виж целия пост
# 1
вземи тел. от 144 и питай
Виж целия пост
# 2
На страницата имhttp://www.bodimed.com на секцията тестове-хормони като кликнеш на отделния хормон излиза цената. За спермограма не намерих, но можеш да вземеш телефона от сайта и да се обадиш да попиташ.
Успех!
Виж целия пост
# 3
Благодаря, видях го този сайт и се ужасих  Shocked като изчислих колко ще ми струват 6-те хормона та се чудех дали няма отстъпка ако ти изследват няколко хормона едновременно. При всички положения утре съм там, като съм са хванала на хорото, ще го играя.   bouquet
Виж целия пост
# 4
отстъпка има в Цибалаб за хормоналните изследвания, но не правете там спермограма!!!!
Ето цените в Цибалаб на хормоналните изследвания
CibaLab ЛЕЙДИ   44.30 лв- това е някакъв пакет хормони, трябва да ги попиташ кои включва
LH+FSH+Prolactin+Estradiol+Teststoteron   53.70 лв
Prolactin   13.90 лв
LH   13.90 лв
FSH   13.70 лв
Estradiol   13.90 лв
Progesteron   13.90 лв
Testosteron   13.90 лв


А защо не опиташ през касата да ги минеш?
Виж целия пост
# 5
Цената за общо 6-те хормона е 105лв., дано тази информация е полезна на някой. Със здравната каса засега не искам да се занимавам поради мои си причини (не че не си плащам чинно осигуровките). Дадох повече пари, отколкото щях да дам в Цибалаб, защото исках изследванията да са точно в тази лаборатория.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия