Уши, нос, гърло - гр. София

  • 677 360
  • 792
# 105
Найден Петров от МВР-болница  страхотен специалист  bouquet
Виж целия пост
# 106
Знаете ли защо лекарите УНГ не препоръчват тези восъчни фитили, които се палят, за почистване на ушите?
Виж целия пост
# 107
Знаете ли защо лекарите УНГ не препоръчват тези восъчни фитили, които се палят, за почистване на ушите?
Защото не е препоръчително да ти се изчисти цялата ушна кал,т.кат. тя има защитен ефект в ухото.Както и прекалено честата употреба на клечки за уши
Виж целия пост
# 108
Мерси.
Виж целия пост
# 109
zdraveite.niakoi moje li da mi kaje mnenie za dr.Kamel ot ISUL .Toi e UNG.ve4e ne znam pri kogo da si zaveda deteto. #Crazy
 #Crazy
Сега се връщам от неговият кабинет.Направи ми добро впечатление.
Обясни всичко,подробно и разбрано.Бельото ми се намокри от страх,но нямаше нищо страшно.
Човека ме видя,че щях да припадна и почна да обяснява как този уред го използват при деца.
Да поясня,че ме хванаха някакви гъбички от 2 месеца в дясното ухо.
Ходих няколко пъти при една лекарка.
И интересното е,че доктора каза съвсем различно от това което каза,лекарката. #Crazy newsm78 ooooh! Thinking
Виж целия пост
# 110
Д-р Кюлев в Болница Токуда
Виж целия пост
# 111
Здравейте,
някой знае ли дали д-р Александър Райнов има частен кабинет или мобилния му телефон . Спешно ми е . Благодаря.
Виж целия пост
# 112
Д-р Димитър Кехайов -шеф ан УНГ в Правителствена.

Момичета,ще съм ви много благодарна,ако някоя ми даде координатите на др Кехайов.
Също събирам отзиви за този лекар,става въпрос за махане на трета сливица.
Благодаря Ви.
Виж целия пост
# 113
 Tired newsm78
Виж целия пост
# 114
Момичета, моля за вашето мнение за Д-р Аврамов от ИСУЛ /УНГ/. Майка ми е с остро гнойно възпаление на средното ухо. Беше на инжективно лечение, а преди това вземаше и хапчета, но секрета се е "желирал" и не може да изтече. Лекарят, който я лекува тук каза, че за цялата му практика това е третият такъв случай и изпраща майка ми при д-р Аврамов в София. Според тукашния лекар трябва да се проникне в ухото и да се отстрани това "желе". Ако имате някаква информация или впечатления... Praynig
Виж целия пост
# 115
Д-р Димитър Кехайов -шеф ан УНГ в Правителствена.

Момичета,ще съм ви много благодарна,ако някоя ми даде координатите на др Кехайов.
Също събирам отзиви за този лекар,става въпрос за махане на трета сливица.
Благодаря Ви.

Аз моля за същото Peace
Виж целия пост
# 116
Д-р Кюлев в Болница Токуда
работно време и телефон може ли?
Виж целия пост
# 117
Здравейте,
някой знае ли дали д-р Александър Райнов има частен кабинет или мобилния му телефон . Спешно ми е . Благодаря.

И аз се интересувам от същото.

И да попитам - в ИСУЛ при него само с направление ли може или може и да си платим (тъй като разбрах, че работи в спешното)?
Виж целия пост
# 118
като нямаш направление си плащаш Peaceне разчитай на повече внимание заради това.там е абсолютна лудница.не знам има ли частен кабинет,но ако е така ,по-добре ходете там
Виж целия пост
# 119
Здравейте,
някой знае ли дали д-р Александър Райнов има частен кабинет или мобилния му телефон . Спешно ми е . Благодаря.

И аз се интересувам от същото.

И да попитам - в ИСУЛ при него само с направление ли може или може и да си платим (тъй като разбрах, че работи в спешното)?

Може и с и без направление. Когато си без направление, билницата си има установена тарифа. Самият д-р Райнов няма да ти вземе пари "под масата", просто не е такъв човекът. Частен кабинет няма, работи само в ИСУЛ, но за него си заслужава всяка минута чакане!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия