Дрехите Втора употреба - кои им е фен ?

  • 2 206
  • 15
Здравейте , мами малки и големи
Искам да питам вие падате ли си по дрехите втора употреба ?
Знаете ли каква е организазиата тук в Германия ,Аз имам магазини в Бг от години и супер маркови дрехи продавам и на супер цени. Та мечтата ми е да направиа директен внос от Германия в БГ , но незнам как да ги намеря тук . Знаете ли складове или нещо такова
Предварително Благодаря
Виж целия пост
# 1
Аз тук съм виждала само An- und Verkauf. Не знам как е в големите градове  Thinking
Виж целия пост
# 2
Аз нямам инфо по въпроса, но само да си кажа, че аз лично не съм им фен. В западна Европа и САЩ на разпродажби могат да се купят маркови дрехи на относително ниски цени, затова не виждам смисъл в купуването на дрехи втора употреба Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Тук дрехите втора употреба са скъпи и въобще не си струват.Аз също не съм им фен. От България съм си купувала като ученичка и студентка и също имах много маркови дрехи на супер изгодна цена. Най- вече купувах от Казанлък, защото там са едни от най големите складове в страната и наистина намирахме с мои дружки много готини неща. Wink
 
А ти Роселини къде имаш магазини в Зарата ли?
Виж целия пост
# 4
Баба ми живее в Казанлък и съм забелязала, че там има супер много магазини втора употреба  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Тук няма дрехи за втора употреба, не съм и по4итателка де. Цените са доста свестни, има дрехи от по 3 евро, по 4, 5. Дънки, панталони за 6 евро. Това говоря за 4исто нова стока, нови модели. В България предполагам, 4е има много магазини за втора употреба защото е по евтино, знам 4е по магазините цените са доста високи. Идваха ми на гости роднини и приятели, всеки със своя бизнес. Не ми повярваха, докато не се убедиха със собствените си о4и. Като видяха продажна цена на дънки 6 ?, такива о4и оцъклиха  Shocked, веднага звъни зет ми  на достав4ика си от Турция за България и вика "Какво ще им продавам на испанците дрехи, аз ги копувам от теб за 7, 8 ? на едро, те тук пазарната цена е по ниска!!!!" Има даже и по 1 евро дрехи.
Виж целия пост
# 6
Цените са доста свестни, има дрехи от по 3 евро, по 4, 5. Дънки, панталони за 6 евро.

Тук такива са цените само на пазара, вярно, пьрва рька са...
Ина4е по сезонните намаления , и даже пак ми се струва, 4е са по_скьпи.
Виж целия пост
# 7
Може да погледнеш в жълти страници за Хамбург. Самия внос, обаче, не е много лесен и ако не се внасяла досега първия път ще ти е доста трудно. Ако те интересуват подробности ми пиши на лични.
Виж целия пост
# 8
Lizi , ще ти пишана лични ,
Да Kitty  в Стара Загора имам 3 магазина с майка ми , но разеждаме от БГ, и вчера са отворили много голям магазин ( 2000 км2) внос Холандя и майка ми каза че имало над 1000 човека , супер дрехи на супер цени . Като казвам супер дрехи разбирайте марки като Esprit,H&M,Garry weber, Cecil,P&C,....S´oliver, Vero moda  .Та затова реших да се позаинтерисувам, от 7 месеца сам тук а нищо не сам направила, и майка ми може да движи всичко от Ст.З аз от тук ... Та така заемам се сериозно ... Ще ви държа в течение..И понеже тук е форум за мами , да кажа нещо и по тази тема ... Защо тук не ме гледат на 3Д или 4Д видеозон и всъщност не искат да не гледат въобще , 3 пъти били платени от здравната каса , и още незнам момиче или момче ... а сам в 26 седмица, започвам да пиа Фемибион , някои пил ли ги е ? Хайде усмихнат ден на всички симпатяшки тук
Виж целия пост
# 9
И понеже тук е форум за мами , да кажа нещо и по тази тема ... Защо тук не ме гледат на 3Д или 4Д видеозон и всъщност не искат да не гледат въобще , 3 пъти били платени от здравната каса , и още незнам момиче или момче ... а сам в 26 седмица, започвам да пиа Фемибион , някои пил ли ги е ? Хайде усмихнат ден на всички симпатяшки тук
Така е душко, само 3 ти се полагат през цялата бременност. Ако искаш допълнителни плащаш от твоя джоб и за 3д искаш Юбервейзунг и там отделно плащаш (при нас в Ерфурт е към 40Е било, една приятелка беше ходила)
Аз даже и снимчиците не получавах, само първата имам и дотам (всичко си зависи от гинеколожката, при която ходиш, ако бъдеш настоятелна за някои неща ще ги прави, защото си дърпат стинки от касата, а не правят съвсем всичко при прегледите)
Виж целия пост
# 10
Oh i az ne sam im po4itatelka - znam li koi gi e nosil i s kakva energia sa zaredeni? Ami ako tozi koito gi e nosil e bil ne6tasten i karak newsm78, a i ot higieni4na gledna to4ka pak ne me izku6avat.  Thinking
Виж целия пост
# 11
Аз нещо не схванах - за носени дрехи или за такива, които не са купени тук и после ги препродават , един вид Restposten?
Виж целия пост
# 12
Не съм привърженик на дрехите втора употреба Naughty. Никога не съм си купувала. Тук не съм виждала такива магазини, хората които са зле финансово посещават китайските магазини или пазарите.
Виж целия пост
# 13
"Защо тук не ме гледат на 3Д или 4Д видеозон и всъщност не искат да не гледат въобще , 3 пъти били платени от здравната каса , и още незнам момиче или момче ... а сам в 26 седмица, започвам да пиа Фемибион , някои пил ли ги е ? Хайде усмихнат ден на всички симпатяшки тук "

А така 3  значи, а тук само 2 и то мноооооооооооооого рядко Cry Cry. Ние си платихме за 4Д в 26 г.с, страхотно е. Когато бебето се роди изглеждаше точно като на ултрасаунда:). Ако имам още деца пак ще си платя
Виж целия пост
# 14
определено не съм им фен  Rolling Eyes.......
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия