искам и аз да ви разкажа

  • 4 379
  • 15
С мъжът ми бебеправихме три години когато след много перипети се появиха EFP.Аз съм с аденом на хипофизата и с хипотиреоидизъм/Хашимото/.Когато разбрахме че най-накрая сме успели да забременеем всички изпаднахме в голяма еуфория.Всичко вървеше идеално до момента в които преди 14 дни ми почнаха контракции на по-малко от 5 минути в 25г.с.Когато отидохме в болницата имах вече 8см разкритие и нищо неможеше да се направи.Изгубихме нашата малка принцеса за която толкова дълго бяхме мечтали  newsm45.Докторката ми каза че наи-вероятно всичко е било добре ,но се е получила цервикална недостатъчност на маточната шийка.Все още не е излезнала епикризата за да разбереме какво точно се е случило,но каквато и да е причината резултатът е на лице.Не мога да се оттърся от мисълта, че ако проблема беше в шийката е можело да се предвиди по-рано и да не се стигне до тук.Моля Ви ако някои знае повече по този въпрос да сподели с мен.Доколкото знам нямам къса шийка или някакви други проблеми свързани с нея.Искам да Ви благодаря предварително за всяка информация която можете да ми дадете.
Виж целия пост
# 1
Здравей!!!
Още веднъж искам да ти кажа колко много съжалявам за ужасната загуба Cry
Ако знаеш английски, мога да ти предложа да прочетеш това:
http://www.geocities.com/incompetentcervix/
Късмет  bouquet
Виж целия пост
# 2
Много съжалявам за загубата ти.Бъди силна!
Виж целия пост
# 3
Много съжалявам за вас и бебето. Напълно те разбирам!!! Аз загубих 3 бебета, докато установят такава недостатъчност на цервикалния канал. Не е по-къса шийка, ами когато бебето натежи се отваря канала, получаваш разкритие и край! Направиха ми серклаж, зашиха шийката на матката и резултата е налице!!! Щом веднъж си забременяла, пак ще стане, не се отчайвай. Знам че боли, но това небива да те откаже от целта да гушнеш бебче. Желая ти го от сърце!!!
Виж целия пост
# 4
Душата ми пла4е с твоята, съжалявам мила, много съжалявам. Ще си задаваш много "ако", не се мъ4и, знам какво ти е, още е толкова силно при теб  Cry........
Знам, 4е когато има такъв проблем правят серклаж, зашиват матката. Мен ли4но искаха да ме шият когато бях бременна с дъщеря ми, но се спасих с хап4ета. Късмет  Praynig.........
Желая ти успех със следващата бременност и не се от4айвай, ние сме с теб за добро или зло  Heart Eyes   bouquet
Виж целия пост
# 5
Mnogo mi e machno i za tebe i za mene sashto.Kato cheta tvoiata istoiria vse edno cheta moiata no samo do polovinata zachtoto pri men se povtori.Vinagi ima i po losho...Az sam s operazia na shiikata kakto i s operazia na shtitovidnata gleza.Predpolagam i na tebe lekarite sa ti obiasnili che tova ne sa seriozni problemi koito da precnat na zabremeniavaneto kakto i za normalna protichashta se bremennost stiga da se vzimat opredelenite merki.Taka she zadalgitelno triabva da se slediat hormonite TSH i T4 (taka e pri men) kakto i moge bi da se napravi sirklag.Parviat pat pri men ne beshe napraven i v 22sedmiza zagybihme nashata dashtrerichka a vtoriat pat  v 8sedmiza no lekarite me ybegdavat che e prosto losh kasmet.Ne iskam da te razstroivam s moiata istoria no iskam da ti kaga che i pri teb e bilo prosto losh kasmet.Taka che ne se predavai.I sledvashtiat pat po vnimatelno.Osobenno s hormonite.Yspeh na tebe i ...mene...
Виж целия пост
# 6
Samo da kaga she ako hormonite ne sa v norma mogat da predizvikat kontrakzii ili  da se rodi dete s yvregdania.No ne znam pri teb kakvo toshno sa operirali.Pri mene beshe she imah tymor(dobar) i gusha i ottam 20% ot shtitovidnata gleza ne fynkzionira.
Виж целия пост
# 7
Петя, съжалявам че чак сега ти отговарям.Аз не съм имала никакви операции и слава богу   newsm17  TSH i PROLACTIN  са ми следени през месец и половина и са ми били в норми е само TSH-то защото пролактина няма как  Simple Smile  Както кзваш ти сигурно е просто лош късмет защото няма как по-рано да се установи че ще получа недостатъчност на шийката.Ще се моля за всички нас следващите ни бременности да протекът напълно нормално и да гушкаме поедно а дай боже и по две /може и наведнъж/ пухкави бебчета   luvbed
Виж целия пост
# 8
Много съжелявам,миличка!Желая ти много сили за да се бориш,и на всички! Praynig
Виж целия пост
# 9
О.... мила толкова много съжалявам Болката е много силна знам и аз се оказах с цервикална недостатъчност и родих преждевременно близнаци/22 г.с./Ноги бях чакала 15 години и бяха с помоща на инвитро днес им беше термина Но няма как трябва да сме силни и да продължим напред.Много скоро пак ще си имаш бебе бъди сигурна в това.Намирай си развлечения бъди с приятели по молко оставай съма по често излизай навън и въвтози форум идвай когато болката поутихне
Виж целия пост
# 10
Моите съболезнования. Моя позната така загуби момиченце миналия април в 21 г.с, но сега чака друго през февруари. Бъди много силна и се подкрепяйте с партнйора си. ДАно господ ви дари с едно слънчице скоро Simple Smile)

 Praynig Hug Praynig
Виж целия пост
# 11
Съжалямам много, Вилкони smile3518
Защо трябва и огромната болка да е част от живота на хората?
Просто вярвай, че където е текло пак ще тече. А дотогава извади душите на достатъчен брой специалисти, за да избереш правилния и да не бъде пренебрегнат важен момент като появилата се недостатъчност в шийката.
Успех, мила Hug.   
Виж целия пост
# 12
Благодаря Ви момичета за изключително милите думи    newsm51  Надявам се всяка една от нас в най-скоро време да гушне по едно малко здраво ангелче   newsm32
Виж целия пост
# 13
О.... мила толкова много съжалявам Болката е много силна знам и аз се оказах с цервикална недостатъчност и родих преждевременно близнаци/22 г.с./Ноги бях чакала 15 години и бяха с помоща на инвитро днес им беше термина Но няма как трябва да сме силни и да продължим напред.Много скоро пак ще си имаш бебе бъди сигурна в това.Намирай си развлечения бъди с приятели по молко оставай съма по често излизай навън и въвтози форум идвай когато болката поутихне
Съжалявам много!
Успех и дано скоро видиш и ти своето щастие отразено в две малки детски очи!
Виж целия пост
# 14
Благодаря Ви момичета за изключително милите думи    newsm51  Надявам се всяка една от нас в най-скоро време да гушне по едно малко здраво ангелче   newsm32

И ти така Simple Smile Бъди силна! А като ти стане много тежко, идвай тук да си поплачеш...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия