Въпрос за Д-р Саха, Русе

  • 1 498
  • 6
Здравейте момичета от Русе!!!Ако някоя от вас посещава този доктор, би ли споделила впечатленията си от него???Предварително Благодаря?
Виж целия пост
# 1
Здравей, аз съм от Русе но живея в София. За този доктор не искам да те плаша но моя позната ходеше при него на прегледи и той и беше правил хормонални иследвания/беше дала сумата и пари за тях/ и и беше  каза че не може да има повече деца а това става след като един път и падна бебето. Тя тогава беше на около 20години и на толкова младо момиче да ти кажат така е просто ужасно сега тя има прекрасно момченце на 2годинки.
Виж целия пост
# 2
Да й е живо и здраво момченцето, което се е появило напук на некомпетентното мнение!!!!
Виж целия пост
# 3
Ами то както за всички лекари така и за него има противоречиви мнения.Аз съм доволна от него. Той ми откри бремеността и ми я следи, понеже ходех и на консулти във Варна защото там раждах мога да кажа че мнението на варненските лекари и неговото беше 1:1. Даже той с един обикновен ехограф казавше неща които във Варна видяха с триизмерния. За него знам също че той "прави" бебетата в Русе и лекува успешно стерилитет. А бе според мене е един от малкото добри лекари в града ни
Виж целия пост
# 4
не съм ходила при него лично аз, но имам две приятелки, които го посещават - и двете са доволни.
Виж целия пост
# 5
Прави сте, че всеки доктор могат да се чуят различни впечатления. Има и доволни и недоволни.
Виж целия пост
# 6
Този доктор преди много години искаше да ми прави "продухване" на тръбите, профилактично, защото имах проблеми със забременяването. А само преди 6 месеца бях направила спонтанен аборт, т.е. проблемът не беше в проходимост на тръбите. Както разбрах по-късно, тази инвазивна процедура носи рискове сама по себе си. Но трябва да му отдам заслуженото - хормоналните изследвания, които ме направи, и които никой друг не счете за нужно да пусне, показаха проблема и той бързо беше разрешен /но от друг лекар/.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия