Втори евтин превозвач ще лети до София

  • 786
  • 9
http://www.dnevnik.bg/show/Default.asp?storyid=168540&rubrid=
Дано най-накрая и небето над България се "отвори", колкото и да не им се иска на България Еър и Хемус Еър  smile3533
Виж целия пост
# 1
Много се радвам-крайно време беше.Заради високите цени които дьржат много от компаниите хората не могат да си позволят да пьтуват толкова колкото им се иска
Виж целия пост
# 2
Аз я знам тази авиокомпания Скай. Имам колежка слова4ка,която си пътува с тях и е довлона. Видях,4е имат и полети до Рим а ние в Милано сме забравени от бога  Cry
Дано стане неЩо,стискам палци... Peace
Виж целия пост
# 3
6o6i ,благодаря ти за инфото. Simple Smile

Ама толкоз евтино и не е.  Sad
Сега тъкмо гледах Щутгарт-Братислава-София излиза към 220 евро на човек, като се има предвид, че и до Щутгарт трябва да стигна някак си... все пак са към 230 км от Мюнхен.
Ние май ще чакаме да пуснат полети от Мюнхен..... има да си чакаме.... #Cussing out
Виж целия пост
# 4
Ама толкоз евтино и не е.  Sad
Да, на практика е така, но се надявам това да е някакво начало в положителна посока  Peace
Виж целия пост
# 5
Абе и ние от Бристол нямаме, но пак си е нещо, даже и да е от Лондон. Пък може и уикенд в Братислава или Будапеща човек да си изкара Wink
Виж целия пост
# 6
http://www.dnevnik.bg/show/Default.asp?storyid=168540&rubrid=
Дано най-накрая и небето над България се "отвори", колкото и да не им се иска на България Еър и Хемус Еър  smile3533

Е, това са хубави новини, ако направят постепенно и полетите да са директни ще  бъде чудесно.
Виж целия пост
# 7
Дано родните преводвачи не намерят начин да ги изчушкат на бързо.
Сестра ми живее в Амстердам и ми омръзна да се чудя как да извъртя нещата, че отиването ми до там да мине за командировка.
Виж целия пост
# 8
ние ги открихме преди седмица с мъжът ми и сега смятаме да летим за коледа, ина4е за 3дни, 3ма 4овека такива пари да даваме с австрииските или бг аир е безумно, дано се задаржат нещата така, ако може и директно от виена....... Hug
Виж целия пост
# 9
Начало на нещо хубаво! Дано  минимално се опорочи. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия