Списание "Elle" на български

  • 4 540
  • 53
Макар, че аз винаги съм предпочитала "Vogue", но ще си купя първия брой, пък да видим дали ще го бива... Laughing
Виж целия пост
# 1
Крайно време беше и на нашия пазар да пуснт тези списания,на нашия си език!А колко ли ще струва?То не беше никак тънко това списание.КАто знам как една кирлива Ева,струва 6-7 лева.......
Виж целия пост
# 2
Ще си го купя ,ама и Евата си я харесвам .
Виж целия пост
# 3
И аз чакам някое свежо списание.
Надявах се на "Космополитан", ама не стана.
"Ева" я взимам от време на време ама не ме кефи.
"Едно" го харесвам.
 И си чакам. А, дано!
Виж целия пост
# 4
Ей, супер!
Космополитън е за тийнейджъри, само за секс пишат, но на един език...
Евата- с тези дрехи за сумати пари и повече от половината е реклама.
Ще чакам с нетърпение. А кога? Другия месец?
Виж целия пост
# 5
Ей, супер!
Космополитън е за тийнейджъри, само за секс пишат, но на един език...
Евата- с тези дрехи за сумати пари и повече от половината е реклама.
Ще чакам с нетърпение. А кога? Другия месец?

Еми аз за какво спрях да я купувам таз Ева,щот нема смисъл!Баси цените честно са вътре(за рекламите на дрехи говоря)И най-често са едно смотани неща...Кой знае от кой склад са изостанали и сега искат да ни замажат очите,че видиш ли,било последна мода.Да бе......
Виж целия пост
# 6

Ще чакам с нетърпение. А кога? Другия месец?

Мисля ,че беше 20 септември...
Виж целия пост
# 7
Ей, супер!
Космополитън е за тийнейджъри, само за секс пишат, но на един език...
Евата- с тези дрехи за сумати пари и повече от половината е реклама.
Ще чакам с нетърпение. А кога? Другия месец?

Еми аз за какво спрях да я купувам таз Ева,щот нема смисъл!Баси цените честно са вътре(за рекламите на дрехи говоря)И най-често са едно смотани неща...Кой знае от кой склад са изостанали и сега искат да ни замажат очите,че видиш ли,било последна мода.Да бе......

Аммм не са от склад. Маркови са. Дори повечето пъти вече са свършили докато излезе списанието. Аз ги харесвам. Е, някои де...
Виж целия пост
# 8
Ей, супер!
Космополитън е за тийнейджъри, само за секс пишат, но на един език...
Евата- с тези дрехи за сумати пари и повече от половината е реклама.
Ще чакам с нетърпение. А кога? Другия месец?

Еми аз за какво спрях да я купувам таз Ева,щот нема смисъл!Баси цените честно са вътре(за рекламите на дрехи говоря)И най-често са едно смотани неща...Кой знае от кой склад са изостанали и сега искат да ни замажат очите,че видиш ли,било последна мода.Да бе......

Аммм не са от склад. Маркови са. Дори повечето пъти вече са свършили докато излезе списанието. Аз ги харесвам. Е, някои де...
newsm10 Даже ги и купувам...
Виж целия пост
# 9
Ел доколкото видях беше с цена 4 и 50 лв.
И с мнооого страници, дано да е така, че и на мен Евата с тези реклами ми е втръснала.
Виж целия пост
# 10
Дано да е по-интересно от останалите блудкажи на пазара, че много обичам да чета женски списания  Grinning
Виж целия пост
# 11
А да не бъркате с някакво Новел естетик?Аз такова виждам,че рекламират,че ще излиза на БГ,не съм засичала реклама на Елл-а.
Трябва повече конкуренция да има между списанията и да видим тогава как едно списанийце ще е с цена от 6-7 кинта

А за цените на дрехите в Евата  #2gunfire
Виж целия пост
# 12
БУБА -не го бъркаме..В едно списаниице имаше една линийка направена от картон и рекламираше точно Ел-ла..И там че остават еди колко си дни до излизането му на 20 септември.
Виж целия пост
# 13
Ей, супер!
Космополитън е за тийнейджъри, само за секс пишат, но на един език...
Евата- с тези дрехи за сумати пари и повече от половината е реклама.
Ще чакам с нетърпение. А кога? Другия месец?

Еми аз за какво спрях да я купувам таз Ева,щот нема смисъл!Баси цените честно са вътре(за рекламите на дрехи говоря)И най-често са едно смотани неща...Кой знае от кой склад са изостанали и сега искат да ни замажат очите,че видиш ли,било последна мода.Да бе......

гроздето е кисело за лисицата
Виж целия пост
# 14
БУБА -не го бъркаме..В едно списаниице имаше една линийка направена от картон и рекламираше точно Ел-ла..И там че остават еди колко си дни до излизането му на 20 септември.
Да, въпросната "линийка" я има в тоз месечния COSMOPOLITAN!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия