Плакахте ли като родихте?

  • 3 606
  • 94
Питам ви майчета ......защото аз от сега си представям картинката майка ми, баба ми, свекито, сестра ми каквито са ревли... Shocked, а на мен пък малко ми трябва за да се разплача.......абе ще сме такава картинка а НЕ ИСКАМ , това ще ме разстрои много, вие как се справихте
Имаше ли много сълзи(е то без сълзи не може но не искам да се разстроивам)???
Виж целия пост
# 1
Не, плаках след като се осаферчих, т.е. след няколко часа, когато вече "на трезво" си погледнах детенцето. Всеки път като го погледнех очите ми се пълнеха със сълзи от радост.
Виж целия пост
# 2
Да бе ще рева вместо да се наспя Grinning Майка ми се разрева, ама на мен би беше смешно - май още ме държеше упойката Grinning
Виж целия пост
# 3
Питам ви майчета ......защото аз от сега си представям картинката майка ми, баба ми, свекито, сестра ми каквито са ревли... Shocked, а на мен пък малко ми трябва за да се разплача.......абе ще сме такава картинка а НЕ ИСКАМ , това ще ме разстрои много, вие как се справихте
Имаше ли много сълзи(е то без сълзи не може но не искам да се разстроивам)???

Не, не съм плакала. Майка ми рева като видя бебето час след раждането... Сега рева ако гледам раждане на живо по ТВ, ама тогава еуфорията е такава, че не ти е до рев  Grinning. По-различно е като гледаш и като се случва с теб
Виж целия пост
# 4
Да,поплаках си от щастие,че всичко с бебо и с мен е наред!Мисля,че това е нормално,така,че си поплачи и ти на воля! Wink
Виж целия пост
# 5
И аз не съм плакала,много се радвах,че всичко свърши и можех да си я гушна вече   love001
Виж целия пост
# 6
Като родих бях в упойка, а и после не ми е било до рев, но един ден, когато вече си бяхме у дома и видях това ангелче как спокойно и красиво си спи в легълцето, очите ми се насълзиха от радост. почувствах се истинска щастлива.
Виж целия пост
# 7
Не, плаках след като се осаферчих, т.е. след няколко часа, когато вече "на трезво" си погледнах детенцето. Всеки път като го погледнех очите ми се пълнеха със сълзи от радост.
 И при мен ситуацията беше същата. След като донесоха дъщеря ми в стаята при мен - всеки път, когато я погледнех, си мислех колко щастлива ме прави това съвършенно малко човече и започвах да плача. Понякога си ревях така по половин час Simple Smile Веднъж дори акушерката ме завари да плача и се смая жената Crazy Но това щастие наистина не може да се изрази по друг начин - или поне при мен неможеше Wink
Пожелавам ти леко раждане и прекрасно бебче!  bouquet
Виж целия пост
# 8
Първия път ме бяха пуснали да се разхождам из предродилна зала докато родя та се разревах от страх. Вториа път въобще не съм се и сетила за рев. Виж мъжът ми доста се бил стреснал докато чакал от вън. Ама после то такъв адреналин ти идва и такова щастие те наляга..........аз само чаках да стане сутрин та да си видя близките.
Май е по-притеснително за хората от вън дето не знаят какво става.
Виж целия пост
# 9
И питаш... малко след като я извадиха и ми я дадоха я гушнах върху мен... и като се разревах... от щастие, естествено Simple Smile. И сега като се сетя ми се насълзяват очите.
Виж целия пост
# 10
Плаках като видях майка ми и мъжът ми. Казах им, че всичко е добре и си имаме едно сладко малко бебче.
Виж целия пост
# 11
Да, след като излязох от упойката и акушерката ми донесе малкото момченце, изпитах невероятно чувство, и сълзите потекоха Simple Smile)) newsm45
Виж целия пост
# 12
Плаках, даа  Grinning
Само като чух как изплака и не можах да сдържа радостта си и се разплаках.
Това е най-хубавия момент в живота ми  Flutter
Виж целия пост
# 13
Поплаквах си по малко,но чак като се прибрах вкъщи - толкова бях щастлива,че просто не можех да се въздържа.
Ами аз и сега си поплаквам от време на време - особено когато гледам моето слънчице как сладко си спинка
Виж целия пост
# 14
Аз не плаках, татито обаче не издържа  Laughing .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия