За малкия голям боец

  • 4 357
  • 44
Много съм щастлива - днес за пръв път си гушнах Ивенцето! Даже го нахраних, уцелих момента, още не бяха му дали биберона. Толкова е мъничко и крехко, направо ме е страх да не го повредя. Казаха ми че едва смучел, а при мен си дръпна 30 мл, останалите 30 му вкараха със сонда. Още е слабичък и сученето го изморява, защото не може да го координира с дишането. Когато започне да яде изцяло от биберон май ще ни го дадат.
Има и друго - миналата седмица очния лекар откри измененния на едното оче, начална фаза на отлепяне на ретината, и щяха да го оперират с лазер, в последния момент избраха криотерапия. След още 10 дни ще стане ясно дали е успешна. Моля се всичко да се оправи и детето да си вижда и с двете очички. Много изстрада горкото! Очакваха покрай операцията да спадне на тегло, а той даже наддал - вече е  2.170 кг.
Утре пак съм там да го храня.
Виж целия пост
# 1
Миличка, пожелавам всичко с бебенцето ти да е наред!!!
Виж целия пост
# 2
Трудно е и ще бъде, но няма страшно, всичко ще се оправи.
Цункай малкия сладур от нас утре. Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 3
Цитат на: Karen
Много съм щастлива - днес за пръв път си гушнах Ивенцето! Даже го нахраних, уцелих момента, още не бяха му дали биберона. Толкова е мъничко и крехко, направо ме е страх да не го повредя. Казаха ми че едва смучел, а при мен си дръпна 30 мл, останалите 30 му вкараха със сонда. Още е слабичък и сученето го изморява, защото не може да го координира с дишането. Когато започне да яде изцяло от биберон май ще ни го дадат.
Има и друго - миналата седмица очния лекар откри измененния на едното оче, начална фаза на отлепяне на ретината, и щяха да го оперират с лазер, в последния момент избраха криотерапия. След още 10 дни ще стане ясно дали е успешна. Моля се всичко да се оправи и детето да си вижда и с двете очички. Много изстрада горкото! Очакваха покрай операцията да спадне на тегло, а той даже наддал - вече е  2.170 кг.
Всичко ще бъде наред с малкия ти герой! Толкова перипетии минахте и вярвам, че предстоят само прекрасни мигове от тук нататък. Стискам ви палци скоро да сте постоянно заедно и да нямаш дори за форума от прегръдки и целувки с бебчо;))
Утре пак съм там да го храня.
Виж целия пост
# 4
Цитат на: Petinka
Цитат на: Karen
Много съм щастлива - днес за пръв път си гушнах Ивенцето! Даже го нахраних, уцелих момента, още не бяха му дали биберона. Толкова е мъничко и крехко, направо ме е страх да не го повредя. Казаха ми че едва смучел, а при мен си дръпна 30 мл, останалите 30 му вкараха със сонда. Още е слабичък и сученето го изморява, защото не може да го координира с дишането. Когато започне да яде изцяло от биберон май ще ни го дадат.
Има и друго - миналата седмица очния лекар откри измененния на едното оче, начална фаза на отлепяне на ретината, и щяха да го оперират с лазер, в последния момент избраха криотерапия. След още 10 дни ще стане ясно дали е успешна. Моля се всичко да се оправи и детето да си вижда и с двете очички. Много изстрада горкото! Очакваха покрай операцията да спадне на тегло, а той даже наддал - вече е  2.170 кг.
Всичко ще бъде наред с малкия ти герой! Толкова перипетии минахте и вярвам, че предстоят само прекрасни мигове от тук нататък. Стискам ви палци скоро да сте постоянно заедно и да нямаш дори за форума от прегръдки и целувки с бебчо;))
Утре пак съм там да го храня.


Всичко ще бъде наред с малкия ти герой! Толкова перипетии минахте и вярвам, че предстоят само прекрасни мигове от тук нататък. Стискам ви палци скоро да сте постоянно заедно и да нямаш дори за форума от прегръдки и целувки с бебчо)
Виж целия пост
# 5
Браво на вас . целувки и прегръдки.
Пожелавам ви много нови грамчета, с очето всичко да е наред и скоро и тати и бати да го гушкат Ивчо !  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing
Виж целия пост
# 6
Много се радвам за теб, че си се порадвала на рожбичката си. Дано всичко да му е наред на детенцето и много скоро да си го вземете в къщи да му се радвате и да се грижите за него.
Виж целия пост
# 7
Дръж се, Карен!!!!!! Вярвам с цялото си сърце, че малкия Ивчо ще вижда прекрасните си родители и братче, а също  и големия шарен свят и с двете си оченца!!!! Вярвай и ти!!!!!! А за утре - приятно гушкане!!!!!!!
Виж целия пост
# 8
милото детенце. браво на него, наистина е боец. всичко ще се оправи и ще бъде наред. стискам палци.
Виж целия пост
# 9
Браво на Ивчо!
Само така да продължава и всичко с оченцето да е наред ти желая!
Виж целия пост
# 10
Целувам теб и Ивчо и ти гарантирам, че терапията на оченцето е успешна!!! Вие го заслужавате  Kissing Heart
Виж целия пост
# 11
Цитат на: Karen
Много съм щастлива - днес за пръв път си гушнах Ивенцето! Даже го нахраних, уцелих момента, още не бяха му дали биберона. Толкова е мъничко и крехко, направо ме е страх да не го повредя. Казаха ми че едва смучел, а при мен си дръпна 30 мл, останалите 30 му вкараха със сонда. Още е слабичък и сученето го изморява, защото не може да го координира с дишането. Когато започне да яде изцяло от биберон май ще ни го дадат.
Има и друго - миналата седмица очния лекар откри измененния на едното оче, начална фаза на отлепяне на ретината, и щяха да го оперират с лазер, в последния момент избраха криотерапия. След още 10 дни ще стане ясно дали е успешна. Моля се всичко да се оправи и детето да си вижда и с двете очички. Много изстрада горкото! Очакваха покрай операцията да спадне на тегло, а той даже наддал - вече е  2.170 кг.
Утре пак съм там да го храня.



Страхотни новини  Wink
Късмет с храненето утре  Wink
Виж целия пост
# 12
Карен, стискам палци от сега нататък вече всичко да е наред и без повече здравословни проблеми Sign Exclamation

Виж целия пост
# 13
Стискам палци да си вземете бебчо колкото може по-скоро! Дано да няма повече здравословни проблеми! Очакваме добри новини! Laughing
Виж целия пост
# 14
Mного целувки на малката душичка!  Grinning
Желая много късмет и радост на цялото семейство и в скоро време да си се приберете в къщи всички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия