Dermatics или Contractubex за белега след секцио?

  • 1 142
  • 8
Да ви питам сега...вие мажете ли белега от секциото с нещо?
Dermatics струвало около 70-80 лв., а Contractubex - около 10 лв. При такава драстична разлика в цената дали и ефектът от по-скъпото лекарство също е драстичен? Shocked
Виж целия пост
# 1
Dermatics  не съм ползвала, но Контрактубекса ми действа доста добре.  Вече белега ми представлява тънка розова линийка. Предполагам зависи как са те зашили, типа кожа......някакви такива фактори все пак влияят.
Виж целия пост
# 2
Вземи си "Контрактубекс"-а. Можеш да провериш в аптеките и за "Мадеказол". И двата крема са ефективни.
Виж целия пост
# 3
Моя приятелка  ползва Contractubex-а и за сега е много доволна, казва, че наистина има ефект.
Виж целия пост
# 4
И аз ползвах Контратубекс, но мирише неприятно и след отварянето има кратък срок....
Виж целия пост
# 5
А може ли да се ползва Контратубекс докато се кърми или трябва да се изчака до отбиване на детето?
Виж целия пост
# 6
И още един въпрос, ако позволите: от кога започнахте да се мажете с Контратубекс? В аптеката ми казаха да изчакам 3 месеца след операцията и тогава да почна. Вярно ли е?
Виж целия пост
# 7
Мадеказол. Много добър. Виждала съм резултати. Но аз почти нямам белег от секциото, а не се мажа с нищо.  Sunglasses
Виж целия пост
# 8
Ако можеш да си позволиш Дерматикс, препоръчвам. За четири месеца, промяната е драстична. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия