Кое ще ви липсва?

  • 1 813
  • 36
Мислех си, ако един ден се събудя на други ширини и друг начин на живот- кое ще ми липсва от тук...И, колкото и странно да е /защото тук природата е еднообразна- малко или много/, то точно тя ще ми липсва най-много...И спокойствието, което е свързано с нея....

http://misheli.image.pbase.com/u43/glazemaker/upload/28159293.westfriesland.jpg.

А на вас кое ще ви липсва /може да не е нещо като предмет, ами навик, традиция и т.н./??????

Може ли някой да направи линка активен? Снимка от гугъл е....
Виж целия пост
# 1
Мислех си, ако един ден се събудя на други ширини и друг начин на живот- кое ще ми липсва от тук...И, колкото и странно да е /защото тук природата е еднообразна- малко или много/, то точно тя ще ми липсва най-много...И спокойствието, което е свързано с нея....

http://misheli.image.pbase.com/u43/glazemaker/upload/28159293.westfriesland.jpg.

А на вас кое ще ви липсва /може да не е нещо като предмет, ами навик, традиция и т.н./??????

 

Още не зная какво ще ми липсва от Канада, но зная какво ми липсва от Финландия - белите нощи и усещането да се прибираш от нощен живот в 4-5 сутринта през лятото, когато небето и водата са розово-лилави. Липсва ми и водата в езерото с цвят на сок от ябълки; липсва ми и мириса на старомодната сауна в Раухалахти. Сигурно има и друго, но това веднага изплува в съзнанието ми.
Виж целия пост
# 2
Спокойствието,колкото и странно да звучи!
Виж целия пост
# 3
Мислех си, ако един ден се събудя на други ширини и друг начин на живот- кое ще ми липсва от тук...И, колкото и странно да е /защото тук природата е еднообразна- малко или много/, то точно тя ще ми липсва най-много...И спокойствието, което е свързано с нея....

http://misheli.image.pbase.com/u43/glazemaker/upload/28159293.westfriesland.jpg.

А на вас кое ще ви липсва /може да не е нещо като предмет, ами навик, традиция и т.н./??????

 

Още не зная какво ще ми липсва от Канада, но зная какво ми липсва от Финландия - белите нощи и усещането да се прибираш от нощен живот в 4-5 сутринта през лятото, когато небето и водата са розово-лилави. Липсва ми и водата в езерото с цвят на сок от ябълки; липсва ми и мириса на старомодната сауна в Раухалахти. Сигурно има и друго, но това веднага изплува в съзнанието ми.


Ох, Лаура как си го описала само... Приходи ми се във Финландия. Това трябва да е незабравимо.

Мисля Че и на мен би ми липсвало най-веЧе спокойствието ако се преместя някъде. Тука живота теЧе на бавни обороти. В наЧалото това ме дразнеше, сега ми харесва.
Виж целия пост
# 4
и на мен спокойствието ще ми липсва.голям кеф е никой да не ти дава акъл. Сигурно ще ми липсва и времето.вярно, днеска беше доста мрачно,но повечето време си е пролетно и ми харесва.нито е голям студ, нито мор.
Виж целия пост
# 5
Мислех си, ако един ден се събудя на други ширини и друг начин на живот- кое ще ми липсва от тук...И, колкото и странно да е /защото тук природата е еднообразна- малко или много/, то точно тя ще ми липсва най-много...И спокойствието, което е свързано с нея....

http://misheli.image.pbase.com/u43/glazemaker/upload/28159293.westfriesland.jpg.

А на вас кое ще ви липсва /може да не е нещо като предмет, ами навик, традиция и т.н./??????

 

Още не зная какво ще ми липсва от Канада, но зная какво ми липсва от Финландия - белите нощи и усещането да се прибираш от нощен живот в 4-5 сутринта през лятото, когато небето и водата са розово-лилави. Липсва ми и водата в езерото с цвят на сок от ябълки; липсва ми и мириса на старомодната сауна в Раухалахти. Сигурно има и друго, но това веднага изплува в съзнанието ми.


Ох, Лаура как си го описала само... Приходи ми се във Финландия. Това трябва да е незабравимо.

Мисля Че и на мен би ми липсвало най-веЧе спокойствието ако се преместя някъде. Тука живота теЧе на бавни обороти. В наЧалото това ме дразнеше, сега ми харесва.

Аз бих добавила и миризмата на тоалетните в Кумисета, но ще ме разберете криво. Mr. Green Кумисета е кръчма, а тоалетните са в подземието, което някога е било винарска изба и мирише много особено - на старо, на камък, не мога да опиша миризмата (категорично не на тоалетна!), но и тя е неповторима. 
Виж целия пост
# 6
Ще ми липсват Barnes & Noble, Panera Bread, Starbucks, духа на Don't worry - be happy ...
Виж целия пост
# 7
Чистота, спокойствие, ред,  сигурност, усмихнати и добронамерени хора, природа, забавления... Има и още, но сега съм уморена и просто не се сещам... ooooh! Grinning
Виж целия пост
# 8
Чистота, спокойствие, ред,  сигурност, усмихнати и добронамерени хора, природа,

дотук съвпадат:)
И още: безплатно здравеопазване и лекарства за бременните и децата до 6 годишна възраст; Плей центровете; прекрасната огромна зоологи4еска градина в нашия град; удобствата за майки с деца навсякъде; това 4е на пешеходна пътека НАИСТИНА пешеходците се 4увстват сигурни ... сигурно има и още ...
Виж целия пост
# 9
Их, как хубаво си го казала, Лаура...и спокойствието би ми липсвало на лубимото Куопио. наистина е приказно красиво, във абсолутно всеки сезон...елате ми на гости  Hug Hug Hug
Но и приятелите ми, за съжаление пове4ето 4ужденци, които рано или късно си отиват smile3518 нау4их се на раздели тука....
 
[Още не зная какво ще ми липсва от Канада, но зная какво ми липсва от Финландия - белите нощи и усещането да се прибираш от нощен живот в 4-5 сутринта през лятото, когато небето и водата са розово-лилави. Липсва ми и водата в езерото с цвят на сок от ябълки; липсва ми и мириса на старомодната сауна в Раухалахти. Сигурно има и друго, но това веднага изплува в съзнанието ми.
]

офф: 6те ме извинявате с това у вместо йу, ама не го намирам Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 10
Много работи ще ми липсват, но ако трябва да ги степенувам :
1. Слънцето (пече 365 дни в годината)
2. Спокойствието
3. Усмивките по лицата на хората
4. Джашпанките , както е казала Пумпал, защото тука 10 месеца в годината се ходи така  Wink
Май като цяло ще ми липсва  лятното  настроение, което ме заобикаля тука през по голямата част на годината
Виж целия пост
# 11
Много работи ще ми липсват, но ако трябва да ги степенувам :
1. Слънцето (пече 365 дни в годината)
2. Спокойствието
3. Усмивките по лицата на хората
4. Джашпанките , както е казала Пумпал, защото тука 10 месеца в годината се ходи така  Wink
Май като цяло ще ми липсва  лятното  настроение, което ме заобикаля тука през по голямата част на годината

И на мен същите неща ще ми липсват, въпреки че тук само около 7 месеца е такова времето Wink.
Виж целия пост
# 12
Ще ми липсва тукаШната кухня , the italian style в много отноШения , планините а и природата като цяло , бъркотията ( в добрия смисъл  Wink ) която неминуемо създават италианците ...
Виж целия пост
# 13
хмммм.....я да си помисля  Thinking. На мен 6те ми липсва хубавото време и по ниските цени на горивото в сравнение с Германия например. Ина4е май ни6то. От Германия ми липсват пове4е работи тук.
Виж целия пост
# 14
Специално градчето, в което съм - ще ми липсва това, че всичко ми е на ръка разстояние и спокойствието и въпреки него разнообразието от култури (сиреч студентското общество)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия