Ниска телесна температура...Какво ми е?

  • 36 475
  • 6
От около 2 седмици съм със температура 35,2 - 35,5 само веднъж измерих 36.
Ходих на личната лекарка и на нея и стана смешно, че при масовите оплаквания в момента за висока Т,  аз съм с ниска.
Да, ама на мен не ми е смешно.
И тъй като тя не ми даде разумно обяснение, питам вас.
Тази сутрин ми е 34, 7 . Меря с електронен и живачен ( то на живачния въобще не стигам до началните деления).
Дори в нета не открих нищо по въпроса.
  Tired
Виж целия пост
# 1
Виж ето тук е описано на какво може да се дьлжи ниската Т
http://www.bulpress.net/article/10638
Преди време се бях шашнала,след,като на малкия му измерих Т 35.6.Четох толкова много по вьпроса,ходих по лекари,питах др.Сльнчева.Тя се указа права,че е от термометьра,а мерих с два различни(електронни).Измерих с живачен и всичко беше наред.
А ти се чувстваш зле ли?Как я премери изобщо без причина или...?
Виж целия пост
# 2
И аз това прочетох.
Желая здраве. Не се стряскай, завърти един телефон на GP-то. Не забравяй, че за даден проблем едва ли има само един симптом. Peace
Виж целия пост
# 3
Ами моята температура също винаги е била ниска, даже в летните жеги където е нормално да е малко по висока съм измервала 35.5. Но нищо ми няма. А при хипотермия трябва да има и други признаци, дъщеря ми от предозирване също получи хипотермия и изпадна в кома, но температурата и беше под 34 градуса.
Виж целия пост
# 4
Ами настинала съм, но не съм болна, чувствам се добре.
Ходих при GP-то, и тя ми я мери Т-та , не знае защо е така.
Явно трябва специалист, ама какъв?
В момента е 35 *С.

Статията я прочетох, нито една от изброените болести нямам.
Виж целия пост
# 5
Предозиране на температуропонижаващи  newsm78

Моята дъщеря беше с такава температура една седмица след предозиране. Друга причина може да е изкаран вирус, след това температурата може да е по-ниска от нормалната, това го знам от лекар  Thinking
Виж целия пост
# 6
Може би не слагаш термометъра добре.
Пробвай да измериш в дупето. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия