Снимки от мен

  • 1 447
  • 16
Снимки от мен

 Бях обещала да пусна снимки , но понеже не мога да ги сложа кам профила ги пускам тук

http://rosselini.multiply.com/photos

 Целувки и преградки за всички от Хамбург
Виж целия пост
# 1
Аз и тука да си кажа. Мацка си  Flutter Grinning
Да сте живи и здрави и бебо такъв да бъде Hug
Виж целия пост
# 2
страхотна мадама си Simple Smileмного чаровна.
Виж целия пост
# 3
Много хубаво семекство сте smile3503..леко бременеене ти пожелавам Peace
Виж целия пост
# 4
Снимките ти са много готини,ти си много елегантна и стилна мадама....сладка двойка сте сьс сьпруга ти  bouquet.
Виж целия пост
# 5
Сладури сте големи. Някой от снимките вече ги бях гледала, но и останалите са супер. Абе едната не е ли в БУНАРА????Лека бременеенка и целувки!
Виж целия пост
# 6
 newsm20 newsm20
да не повтарям горните отзиви  Wink
Виж целия пост
# 7
Ohh tolkova mnogo krasivi dumi , blagodaria vi , ne che sam neshto osobenno no kato se naglasia , stavam   smile3521
 Nai vajnoto e bebcho da e zdravo i krasivo kato mama newsm68 i umno kato tati  Grinning
Виж целия пост
# 8
Ами ходила сам в Бунара ама тук няма снимки от там, а ти от къде знаеш Бунара , да не си от Стара Загора. оххх много ми се ходи на крачма като се замисля
Виж целия пост
# 9
Ами ходила сам в Бунара ама тук няма снимки от там, а ти от къде знаеш Бунара , да не си от Стара Загора. оххх много ми се ходи на крачма като се замисля

Ха ти пък, нали си пишем по ICQ бе?
 ooooh!Аз си смених ника.Преди бях Кремка. Grinning
Виж целия пост
# 10
Браво маце, евала;)!

Лека бременност и неусетно раждане! Бебо ще е здрав,умен и красив - то се знае;)
Виж целия пост
# 11
Супер са ти снимките
Страхотна мама и тати  Heart Eyes Wink

Я да питам, ти май беше писала края на август за купона в Хамбург / нали  Thinking

Айде да разказваш... или най добре да покажеш как се е вихрил  Wink Party
Виж целия пост
# 12
То не беше много купон, но поне се срешнах с Nessa и Tally- големи Сладуранки, А всъшност беше някаква БГ - немска оргснизация, само с членове и ние нечленуващите бяхме на полянката а останалите на нещо като коктейл под една шатра, но купона беше при нас
Ето снимки
http://rosselini.multiply.com/photos
Виж целия пост
# 13
Роси,много са ти готини снимките ,страШно си 4аровна и ти отива да си бременна   bouquet
Пожелавам ти скоро едно здраво и сладко като теб беб4е...пу пу  Hug
Виж целия пост
# 14
Роселини, страхотни са ви снимките и ти си много готина  Simple Smile
Лека бременност и леко раждане   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия