фемостон!

  • 21 014
  • 8
здр,изкам да попитам за фемостон ,изписаха ми поради липса на цикал и яицници не фонкционират,праеих хормонални изследвания и тожа е диахнозата яицници не работят,моля за савет!
Виж целия пост
# 1
Със същия проблем съм е-майла ми е ros-ruse@abv.bg! Чакам да си пишем!
Виж целия пост
# 2
Мисля,че Фемостона е хормонален препарат. Аз също съм в климактериум от няколко месеца,но на мен ми изписаха Фемовита-на билкова основа е. Още не съм усетила ефекта,защото го пия от 10 дни,но топлите вълни понамаляха. Ти какви симптоми имаш? На колко години си? Аз съм на 43.
Виж целия пост
# 3
аз съм на 20г. и ми го изписаха поради липса на мензис в резултат на аденом на хипофизата. Пия го вече 5 -та година, но се страхувам от дългата му употреба, тъй като много лоши неща пише в листовката. Има ли някой кпйто приема продължително време фемостон?Аз се чувствам прекрасно от него, не съм напълняла и хормоните ми са в граница, но се страхувам от страничните му ефекти.
Виж целия пост
# 4
здравеите!на 43г съм,запо4нах да пия фемостон от 21 11  изписан ми е от генеколог претеснявам се като 4ета листовката,затова питам които го е пил да сподели!
Виж целия пост
# 5
Здравейте  bouquet
Имах силен цикъл и след като дуфастона не ми повлия, една жена-вече не мога да я нарека лекар-ми предписа фемостон.Имах страхотни болки в гърдите, но тя ми каза, че това е нормално, просто да се мажа с прогестогел и след 6-9 месеца нещата щели да се нормализират. В дясната гърда се образуваха две малки бучици, които по-късно бяха определени от хирирг-онколог като мастопатия. На третия месец не издържах и отидох при друг гинеколог. Той каза моментално да спра фемостона и започна друго лечение. Бучиците обаче си останаха.Въпреки проверките при мамолог на 3 месеца,м.юли тази година се оказах с рак на гърдата.
На 39 години съм и нямам никакъв рисков фактор.Ракът е естрогенозависим и съм твърдо убедена, че фемостона е причината ,разбира се съчетан с лекарска некадърност.На много хора , с различни проблеми от моите, той със сигурност помага, но моята препоръка е -СЛЕДЕТЕ СЕ ЧЕСТО ПРИ МАМОЛОГ newsm10
Виж целия пост
# 6
Мммммда.... и аз така мисля. Затова не пия хормонални. Пия си на билкова основа за климактериума и естествено,чакам резултат,който,за съжаление идвал поне след месец употреба.
Виж целия пост
# 7
Мммммда.... и аз така мисля. Затова не пия хормонални. Пия си на билкова основа за климактериума и естествено,чакам резултат,който,за съжаление идвал поне след месец употреба.
Сподели какво пиеш на билкова основа?
Виж целия пост
# 8
Изписаха ми Цимидона,защото съм в климактериум от няколко месеца и се чувствам ужасно. Пих я 5-6 дни,но започна нещо да ми се гади и се обадих на АГ. Смениха ми я и сега пия Фемовита. Още не мога да кажа дали има ефект,защото трябва около месец ,за да подейства,а аз я пия от 2 седмици. Но,като,че ли топлите вълни понамаляха и май съм по-енергична. Иначе все ми е отпаднало и депресивно Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия