как да се обезкосмяваме най-лесно в последните месеци?

  • 3 207
  • 33
Момичета,за мен това е голям проблем!Вие как се справяхте?Да се избръсна сама е голям кошмар...мисля за коламаска..?!?
Виж целия пост
# 1
знам че не е хубаво да се ползва коламаска или епилатор.аз се дръснех е наистина с голяма трудност,но се справях някак си newsm44
Виж целия пост
# 2
Аз сега използвам огледало,но занапред нямам идея Rolling Eyes,доста трудно става.Епилатора го избягвам.
Виж целия пост
# 3
Еее що, на мен не ми е проблем нито бръсненето, нито епилацията. Само с интимната област е малко по- трудно, но с огледалце става работата. Simple Smile
Виж целия пост
# 4
А защо избягвате кола маска и епилатор? Това го чувам за първи път.
Виж целия пост
# 5
Голям зор ми е обезкосмяването на интимните части напоследък. Повечето козметици отказват, пък и кожата ми е станала много чувствителна и става на мехури  #2gunfire... Добре, че половинката се притича на помощ за интимните части. За другите места все още се справям сама с епилатора.
Виж целия пост
# 6
Ходя на козметик за краката и малко от триъгълника..иначе другото с бръснача!
Виж целия пост
# 7
Кола маска - на козметик!
Виж целия пост
# 8
polovinkata pomaga
Виж целия пост
# 9
aз имах предвид интимната част.другото е лесно,но наистина кожата е по-чувствителна и затова се чудя дали коламаската няма да боли?иначе предлагат такава услуга-напълно обезкосмява.Ама и аз подхванах една тема,но за мен е живо мъчение!Благодаря за отговорите!
Виж целия пост
# 10
А защо избягвате кола маска и епилатор? Това го чувам за първи път.
Ами интимните части ги избягвам,защото ме е страх да не почнат контракции.Крака и мишници оправям с епилатора и нямам проблеми засега Hug
Виж целия пост
# 11
знам,че в родилния дом те бръснат така или иначе...,но искам да съм подготвена
Виж целия пост
# 12
Половинката ме бръснеше идеално  Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 13
Слагаш на пода в банята едно огледало и клякаш върху него, ако говориш за интимните части. А иначе аз карах по спомени  Grinning
Виж целия пост
# 14
знам,че в родилния дом те бръснат така или иначе...,но искам да съм подготвена
А знаеш ли как бръснат на сухо някои акушерки?!?

Кола маска при козметик.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия