И ето първата седмичка с дъх на есен 19.09 - 25.09.05

  • 12 813
  • 194
Добро утро  Hug /сори Ео  Mr. Green/
Пак на работа...ей това край ще има ли Rolling Eyes Crazy Успокоява ме само, че ще работим три дена и после четири ще виря крачка у нас Flutter
Да питам нещо Гриз аз.....кво е това в подписа ти бе жена Mr. Green Болна ли си наистина или това ще е болест дето излиза на деветия месец Mr. Green
Прекалено съм развълнувана да знаете..чакам Гризката да се включи и до тогава ще мълча и ще си гризя ноктите щото мълчи и нищо не ми казва Crossing Arms
АЙде весела седмица и ползотворна най-вече.
Виж целия пост
# 1
Лека седмица на всички Simple Smile 5 отрицателни теста по-късно е ясно, че юнско бебе пак няма да ме огрее, ех... (а още с Мая ми се искаше да ми се роди бебето на 1 юни - Ден на детето...но и с нея не стана планът). Така че тази седмица ще чакам Фло и следващият път с нови сили...
А как не ми се бачка...сега трябва да стегна себе си и детето за ясли, градски транспорт, ходене...ъргх.
Виж целия пост
# 2
Добро утро  Hug /сори Ео  Mr. Green/
Бе преживях го, но сърцето ми за малко да се съкруши и скърши на две половинки Laughing Щях да ти подаря едната,Херке Heart Eyes
И аз на работа...Сега като вземат да идват хора и ще ми задосаждат и няма да мога да пиша по форуми...Мъка, мъка Laughing
Бу, може още едно раче да те чака Grinning Което не е толкова успокоително всъщност като се сетя аз какво раче съм, пък две такива Rolling Eyes Laughing
Айде весела седмичка и от мен, много усмивки по етажите Grinning
Виж целия пост
# 3
5 отрицателни теста ........Така че тази седмица ще чакам Фло и следващият път с нови сили...

Мнооооооого нетърпеливо тестваш Бу ... прави се обратното - първо чакаш лелката пък като не дойде - тестваш ....
Виж целия пост
# 4
 Добро утро, момичета, тази седмица не почва добре  - посети ме гадната лелка, на 43-тия ден Sad, но по-добре, че вече се бях изнервила да я чакам след като два теста показаха -. Това пък ще даде началото на поредица посещения при новия ми гинеколог - оше не съм ходила и очаквам мнения, ако някой е ходил - проф.д-р. Хаджиев.
  Лека работна тридневна седмица от мен Simple SmileSimple SmileSimple Smile и забранявам повече лелки да посещават нашия форум Wink
Виж целия пост
# 5
  Здравеите момичета    аз съм от скоро при вас и макар че не пиша често редовно ви чета   Искам да ви поздравя с новата седмица и пожелавам на всички от цялото си сърце много скоро да видят двете желани чертички  
Виж целия пост
# 6
Аз такова, не знам що се разписах тук, ама имам някакви пресонтимонти за хубави новини тази седмица Simple Smile
ама почти не знам с кого ще са свързани де Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Ехоооооооооооооо,
завърнах се!

Ами разболях се и в събота хич ме нямаше.
Малко хрема, грипче, ама му устойх Crazy

Желая ви нова седмица - нов късмет Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Здрасти мацки,
Да се разпиша днеска и аз сред раннобудните Wink
Херка и на мене ми направи впечатление подписа на Гризка, та първата ми работа като си направих кафето, беше да вляза да проверя дали се е похвалила, ама още няма новинка от нея.Ама този месец много бременни, а дано само тъй да ни върви от тук нататък Praynig
Бу, стискам палци да не те посети лелката, все още има надежда  Praynig
Слонцхетка, айде дано да е за последно този месец флото...
Боба, добре си ни дошла и дано не се задържаш много дълго тука Wink
Тити, а дано от твоите уста в божиите уши  Simple Smile Simple Smile Simple Smile подшушни ни нещо де Wink

Аз така ви завиждам за късата работна седмица, ние цяло лято с гости, та сега като си заминаха всички и една скука и носталгия ни е налегнала. Дано ни мине скоро ....
Лека седмичка на всички  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Аз такова, не знам що се разписах тук, ама имам някакви пресонтимонти за хубави новини тази седмица Simple Smile
ама почти не знам с кого ще са свързани де Simple Smile
Няма да са от мен свате Sad Ама другия месец имай късмет да нямаш такива усещания за мене Mr. Green Heart Eyes
Ео не късай сърцето...ще ти трябва...остават само три денаааааа Mr. Green
Слончетка  Hug
Клара значи не съм сама в окопа дето дебна Гризката Crazy
Виж целия пост
# 10

Клара значи не съм сама в окопа дето дебна Гризката Crazy

Ахам, ще я спипаме ние, не може ни избяга  Mr. Green  Wink
Виж целия пост
# 11
Добро утро и от мен!  bowuu
Не бях видяла подписа на Гризката, но сутринта си помислих, че е неин ред да се похвали. Нал казваше, че усилено са работили по време на ову-то. А сега като й четох постовете,  newsm78 съмнява ме нещо таз девойка... И аз се присъединявам към дебненето.. Heart Eyes
Слончетка, по-добре че ти е дошла гадината и по-скоро ще се захващаш за работа с изследвания  и т.н. Иначе само ще я мислиш. Горе главата, всичко ще се нареди!
Бу, имай търпение! Може пък сега като стана по-студеничко да стане бебчо. В тая работа май всички планове отпадат Heart Eyes
Пък ние с мъжа сме малко сдърпани от снощи. Аз меря там температури и т.н и накрая той си идва уморен и мрънкащ и накрая нищо не стана. smile3516 Да се стяга, че ову идва! Всъщност аз нищо не му казвам, щото хептен ще вземе да се спече..
Виж целия пост
# 12
доброутро и от мен Hug
Виждам че ще дебнем още една хубава новоина Sunglasses
Херка и аз тоя месец го изпускам днес чакам да ми дойде ама нещо още не се чувствам зле Thinkingможе пак да ми закъснее с 2 дена Thinking
За всички останали чакаме добри новини за baby_neutral
                         ЛЕК ДЕН НА ВСИчКИ И САМО ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ  bouquet
Виж целия пост
# 13
Здрасти и от мен! Grinning Мен вчера ме посети лелката - точна като часовник на 30 ден. И вече ми писна, та смятам като свърши безкрайния ремонт да лягам под ножа, т.е. да правя лапароскопия.
И аз стискам палци за Гризката Praynig
Днес съм много кратичка, но по обясними причини, не съм в настроение....
Виж целия пост
# 14
Леа, уф че гадно!

Девойки, да не вземете да се преуморите, че почивни дни ни чакат Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия