Ураганът"Рита" - лелееее, страх!

  • 2 876
  • 60
Какви хубави имена са им измислили на тези урагани, а пък какви поразии правят Cry Все си викам: " олеее дано да не ни кажат и на нас да се евакуираме, че какво ще взимам по-напред - дрехи ли, ядене, лекарства,документи....." Направо не ми се мисли. Като ги гледам хорицата, които идват в Далас с по един куфар багаж и ми става едно тъжно, тъжно. Оставят си къщите, вещите, спомените и тръгват без да знаят накъде са се запътили. А тук взеха и да ги връщат вече, че нямало къде да бъдат настанени...и бензин на много места вече няма, и вода - абе идилия. Заредили сме се тука с фенерчета и батерии и чакаме да видим развръзката. Само се моля да се разминем леко - я с някое торнадо, я с буря. Praynig
На някой случвало ли му се е да се евакуира при ураган?
Виж целия пост
# 1
ох незнам ..а вие добре ли сте осведомени ..при вас добре ли ще бъде .... като гледах двата урагана (освен рита още един се о4аква) колко навътре ще ударят .... днес по на6ите телевизиисамо за това приказват .казаха 4е ве4е бил 5-та степен .4е скоростта му е 250 км /ч  и по ло6ото 4е се движи само с 17 км/ч . горките хора . като гледам и ми се пла4е . и пътищата задръстени . бензин няма , засръствания от по 15 4аса . абе тоя Буш как я управлява тази държава ...аз оттук направо не виждам нещо да помага . поне армията да бе6е изпратил да контролира .
 казват 4е хората са се юрнали да бягат от града , ама например 4е магистралата около морето била напълно празна и храна имало и  бензин - това не могат ли на хората в хюстън да го кажат !!!
 незнам защо и ми е тъжно и някак обидена се 4уствам ... много слаба организация на вси4ко ..и толкова мие жал за хората ..дано не останат в колите си .
Виж целия пост
# 2
Дано да ви се раzмине или поне урагана да zагуби сила. Сега по не каzаха, че органиzацията била по добра в сравнение с предишния ...
Виж целия пост
# 3
незнам урагана "рита" дали много рита по щатите, но сега казаха, по нова тв, че шабла била залята от 2 метрова вълна Confused
Виж целия пост
# 4
незнам урагана "рита" дали много рита по щатите, но сега казаха, по нова тв, че шабла била залята от 2 метрова вълна Confused
И аz научих, че в БГ имало пак големи наводнения.... Confused
Виж целия пост
# 5
голямо чудо, последните дни имаше наводнения и по пловдивско и нова загора .....
незнам дали и аз да не си мисля вече , че господ ни наказва нещо Confused
Виж целия пост
# 6
Аз съм толков разочарована от американското правителство че няма накъде
Значи за бедните чернилки от Ню Орлиънс бяха "изненадани" и нямаха време да реагират, хем се знаеше пак няколко дена по рано какво ще се случи, а сега за петролните барони дето му платиха предизборните кампании на Буш се намериха камиони с храна, цистерни с вода и бойни машини на армията за да помагат.
Седят и чакат строени и готови. #Crazy
Срамна работа, срамна!
Виж целия пост
# 7
Напълно съм съгласна с Фид-ей сега лъсна че расизъм е имало,има и ще има в USA.
Виж целия пост
# 8
До сега гледах новини и коментари.......4е те хората бягат в посока на урагана, странно. Няма ли кой да има каже, 4е ще ги настигне. Лошото е 4е са станали такива задръствания, 4е сега ни напред, ни назад. Разсипаха се от урагани милите хорица.  Sad
Виж целия пост
# 9
Дано поне този път да не ги накаже толкова много. Чух, че вече имало починали в задръстванията по аутобаните Sad
Виж целия пост
# 10
До сега гледах новини и коментари.......4е те хората бягат в посока на урагана, странно. Няма ли кой да има каже, 4е ще ги настигне. Лошото е 4е са станали такива задръствания, 4е сега ни напред, ни назад. Разсипаха се от урагани милите хорица.  Sad
Хич не ги съжалявай, щото американците са единственита страна която още не желае да подпише Токийския протокол за защита на околната среда точно заради тия същите петролни барони.
Сега лошото е просто че невинните бедни хора страдат от безумната икономика и липсата на каквата и да е заинтересованост от влошаването на климатичните условия заради непукизъм към околната среда
Виж целия пост
# 11
Аха, Фид, туй го незнаех, оба4е те дават ли си сметка, 4е с тез петролни калденци се разшиярва озоновата дупка, температурите се вдигат с по 2 градуса и предизвиква тези същите урагани и показ4ване на водното ниво? Зна4и един затворен кръг се полу4ава. Или казано каквото по4укало, такова се обадило. Ама мен ми е жал за хората де, те обират парсата.
Виж целия пост
# 12
Аха, Фид, туй го незнаех, оба4е те дават ли си сметка, 4е с тез петролни калденци се разшиярва озоновата дупка, температурите се вдигат с по 2 градуса и предизвиква тези същите урагани и показ4ване на водното ниво? Зна4и един затворен кръг се полу4ава. Или казано каквото по4укало, такова се обадило. Ама мен ми е жал за хората де, те обират парсата.
Точно за това ти казвам, че не ги съжалявам. Точно щото не си дават сметка и сега като им се вдигна малко бензина взеха да се пооглеждат.
Тяхната работа малко като щрауса
Виж целия пост
# 13
I men me e iad na Bush za New Orleans - vse edno 4e tova ne e 4ast ot Amerika. Vse edno 4e vdigna gordo tabela "Vijte me kakav sam rasist!!!". Absoluten sram za Amerika - tolkoz sredstva propilia za voinata v Irak, pak v sobstvenata si darjava pomo6t ne moje da osiguri newsm78 Ama  takav sa si go izbrali, jalko 4e sega takav 6te si go tarpiat Thinking 
Виж целия пост
# 14
I men me e iad na Bush za New Orleans - vse edno 4e tova ne e 4ast ot Amerika. Vse edno 4e vdigna gordo tabela "Vijte me kakav sam rasist!!!". Absoluten sram za Amerika - tolkoz sredstva propilia za voinata v Irak, pak v sobstvenata si darjava pomo6t ne moje da osiguri newsm78 Ama  takav sa si go izbrali, jalko 4e sega takav 6te si go tarpiat Thinking 
Много то4но казано ! Подкрепям напълно  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия