Многопосочен билет

  • 736
  • 14
С това заглавие се опитвам да внеса някаква оптимистична нотка в чувствата си, но всъщност иде реч за най-прост еднопосочен билет Загреб-София, който ще бъде употребен сега в сряда, на 28 септември.
Намерихме си прилична къщичка в София, в която ще живеем, докато довършим нашата. Доволна съм и от избора на детската градина за Сашето. И все пак десетте дни, които прекарахме в търсене на жилище съвсем ме потиснаха...
Вероятно за част от читателите, това е излишна драматизация, но аз наистина се чувствам зле.
Поддържат ме като че ли само две-три неща. Първото е, че тази промяна е много положителна за мъжа ми.
Второто е, че ще мога да се срещам с някои светли личности, които живеят на нашенска територия и, които ми вдъхват силна доза оптимизъм, че нещата могат да се променят (с голяма част от тях се запознах в тези форуми). Пък и като се замисля и с такива, които не живеят в Бг, защото ще съм винаги там, за да ги посрещна, когато си идват  Wink
Третото е, че реално ще мога да пътувам повече, ерго онова там за многопосочния билет...
Това е.
Виж целия пост
# 1
Еххххххх, Деметричка........Дошъл значи "заветният" ден  Confused
Предполагам, че никак не ти е леко  на душата.........Ама .........живота иска "жертви" по някога.
Пък и никога нищо не се знае. Утре пък може я към други земи да отпрашите, нов свят да опознаете.
Всяко зло за добро са рекли хората.....
Надявам се един ден да се срещнем на живо (независимо на коя териотория Hug)
Виж целия пост
# 2
Moже ли да ти кажа добре дошла на нашенска територия и да ти отворя още една посока в билета - село на завоя преди Шенген.
Това че ще сте в България няма да ти пречи да си у нас в всяка една от посоките на света, която си пожелаеш
Винаги ще имаш място сред нас - тук в виртуалния свят граници няма, а посоките са неизброими  Hug  Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви за подкрепата, Хондичке и Кати!
(а селото край Шенген все още ми е едно от първите в списъка!!!)
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви за подкрепата, Хондичке и Кати!
(а селото край Шенген все още ми е едно от първите в списъка!!!)
Аз така съжалявам че се разминахме в България и да те питам получи ли ми СМСа
Радвам се обаче че сте намерили дом за момента и ви пожелавам колкото е възможно по бързо да си достроите собствения
Виж целия пост
# 5
Багажа стегнахте ли го? Фирма ли ще ви прехвърля..........Настръхвам само при мисълта каква е лудница после, като дойде време багажа да се "разквартирова" по предназначение nuts    action032
Виж целия пост
# 6
Кати, получих го, миличка. Не се притеснявай. Ние и без друго непрестанно бяхме на някакви огледи, без никаква почивка

Хрис, да, фирма. Сега идват, в понеделник. И на мен лекинко  Rolling Eyes ми прилошава като си помисля за разопаковането.  Sick Ама ще разпарчетосваме партакешите, няма как!
Виж целия пост
# 7
Деметра, лек път и недей да униваш. Положителните неща, които иzброяваш не са никак малко.  Пожелавам ви да си построите бърzо къщата и момченцата да се аклиматиzират беz проблеми. Светът е отворен zа хората с широки сърца, така че таzи промяна не би трябвало да я въzприемаш като крачка наzад. Не zабравяй да се включваш отново при нас и дано някой ден се видим и на живо. Hug
Виж целия пост
# 8
И аз се пръсъединявам към пожеланията на Роза ,и не ни забравяй Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 9
 Hug Деметричка, ще свикнеш... Wink Важното е да сте всички заедно  Peace
Леко разопаковане на багажа и много целувки и прегръдки на теб  newsm51 горда, мъжка мамо на малките човечета  Hug Two Hearts
Виж целия пост
# 10
На вси4ко му се намира колая, особенно пък ти, ще сколасаш за вси4ко и ще се бориш, знам аз. Децата също са едно голямо предимство за приспособяването. Живота ще поеме своят път. Леко пътуване и вярвам, до скоро  Heart Eyes  Hug
Виж целия пост
# 11
Деметри, то всичко временно, нали знаеш.
Дано да е леко пренасянето, пък по-натам дай някои координати, аз към края на Ноември ще дойда с децата в Бг, може и да успея да изпълзя до София (аз съм от Филибето).
Виж целия пост
# 12
надявам се да не ми липсваш тук Mr. Green разбирай - да ти скивам никО често у чужбинския.

 нали знаеш - където е любовта, там е щастието! Heart Eyes

и тъкмо, другийо път ше ме чекаш на летището да се видиме!!!! bowuu  bouquet Blush
Виж целия пост
# 13
Деметра,
 Ти си мъжко момиче, така че не се и съмнявам, че ще се справиш...Не е лесно да си променяш живота отново, но...и това ще мине.......След това с усмивка ще се сещаш за всичко.....

Една голяма  Hug и не забравяй, че ние винаги се връщаме.....за срещи....  Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
Аз може и да съм егоистка, но се радвам че си идваш и наистина няма да ни се измъкнеш...smile3508нито на мен, нито на Хапка, нито на циганския оркестър Mr. Green

Леко и безаварийно преместване и да знаеш, че тук има и свестни хора, особено в Стара Загора (даже Ерика мисли така) hahaha

Чакаме те, душко, побързай Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия