za4erveno dupe-moje li da e alergia

  • 512
  • 4
Zdraveite,mami.Moje da vi se stori glupavo,no na malkia mu se za4erviava mnogo dupeto sled akane ot skoro,makar 4e go mia vseki pat i go maja s krem ili pudra.Niakoi pat niama ni6to ,niakoi pat e stra6no za4erven.Do sega niamahme takav problem.Niakade bah 4ela ,4e tova moje da e priznak na alergia.
Виж целия пост
# 1
Давала ли си някоя нова храна, да си сменила праха за пране, изобщо нещо ново?
АКо да - възможно и да е от това.

Виж целия пост
# 2
Нормално е ако ти ака по 3-4 пъти  Каката е вече на 3 и все още и се случва макар че е без памперс вече Пробвай с медикоидеал
Виж целия пост
# 3
Не се притеснявай. Само по себе си зачервяването на кожата около ануса не означава, че детето има алергия /нужно е да има и други признаци/. Съвсем нормално е да има зачервяване от време на време - въвеждат се все повече нови храни, а и кожата на бебетата е много чувствителна. Важното е да сменяш памперсите често /по възможност веднага след изхождане/, а не през дълъг интервал от време. Grinning
Виж целия пост
# 4
От акото е според мен. Често се случва при често акане. Подкрепям dgi-dgi : само медикоидеал, здраве или бочко. Пудра не съм слагала нито един ден на моят син-бебешките видове олио за мазане само парите им където са много-за Джонсън да не говорим  Twisted Evil
 Пенатеният крем предпазва най-добре-създава защитен слой, който не пропуска урината и изпражненията до кожата. Мажи го смело и обилно, да стане бяло дупето.От олио колкот и да слагаш само мазно стои, а това си полепва и предпазва, като прави кожата толкова мекичка. Марти не се е подсичал нито веднъж като бебе - без пудри! Това е моят опит де, при нас помогна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия