Номера и смешки

  • 4 712
  • 33
Мая - на една годинка - има нов номер. Когато иска да суче, долазва до мен, изправя се и започва да ми вдига блузата, като мляска многозначително и ме гледа хитро. Много е смешно, освен когато го прави навън пред хора - малко ми е неудобно, като я държа на ръце, а тя вземе, че ми разтвори деколтето на потника и се засмее на глас доволно при гледката вътре... Веднага привлича погледи и усмивки.
Какви са вашите хитринки?
Виж целия пост
# 1
И аз една смешка по повод кърменето - малкото ми човече  ме разсмя до сълзи- представете си кърмим се и то си играе с крачето, както си сучеше и изведнъж отпусна зърното и си налапа големия пръст на крака- направо уби рибата като си го засмука с кеф- глупачето явно си мислеше че и от там пуска мляко!   Laughing  Laughing  Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 2
моят син беше на годинка и нещо, а аз го кърмих почти година и после го отбих
та веднъж срещаме една наша позната, а тя е надарена с голяма гръдна обиколка - ритон и половинал Взе моето момче на ръце да му се порадва, а той започна да я тупа с ръчички по гърдите и да вика "моогу, моогу", а очичките му как светнахар мали, мали
дали като храна я възприемаше или мъжкото в него се обади, ама изпокапахме от смях...
Виж целия пост
# 3
И ние си имаме разни "номерца", естествено!
Преди известно време започнахме да се учим ва маниери - благодаря, моля, заповядай и др. Стоил (на година и 8 месеца) бързо схвана и повечко постоянство от моя страна, почти винаги се сеща за употребата на тези важни думички. Обаче, хитрецът му с хитрец, разбра, че вълшебната думичка "моля" е най-полезна и като започна едно изнудване...! Когато му откажа нещо, което той е сънсем наясно, че не трябва да прави или да пипа, слага ръка на сърцето, поглежда ме в очите и с най-сладкия си глад чурулика: "мамо мийа, моа! Моа!", докато не му разреша! Как да му откажеш!  Confused В началото ми беше забавно, но той започна да прекалява и тогава му дръпнах една лекция на тема "Разликата между изнудването и учтивостта" Bulb  Много внимавах, да не би съвсем да се откаже от вълшебната думичка, не знам колко ме разбра... Rolling Eyes
А когато направи някоя дяволия или успее да ни накара да му угодим за нещо, със закачлива усмивка казва: "мака мунка Туил" (малката маймунка Стоил) Stuck Out Tongue  
А пък миналия ден, както си играеше, дойде при мен, целуна ме и каза: "Бикам, мамо мийа" Sunglasses Направо щях да се разплача от щастие, а той толкова се зарадва, че започна едно гушкане и целуване...
Виж целия пост
# 4
Мая вече е на 15 месеца. Днес се научи да отваря и затваря хладилника сама. Много ми е смешно, току я видя, че го  е отворила и съсредоточено е забучила нос вътре, разглежда съдържанието и говори нещо на кутиите вътре. Аз я моля учтиво да го затвори, и тя с готовност го захлопва, много щастливо се засмива като я похваля, и веднага пак отваря вратата, за да я затвори, за да я похваля. Grinning  Grinning
Виж целия пост
# 5
Хихи, и Ането се беше научила да ми бърка в деколтето с гладен вид. Беше на година и три месеца. Тогава се реших да я отбия, преди да е почнала да си иска насред магазина примерно....
Виж целия пост
# 6
Днес на обяд пореден опит да накарам Алекс да си легне,понеже като види,4е я нося към креват4ето да спи настава страшна олелия,та си лягам с нея в нашето легло и и обяснявам,4е мама иска да си по4инем за да имаме сили за игра Grinning При ,което тя намира бибата,слага ми я в устата,целува ме и запо4ва на дюдюка Stuck Out Tongue и до сега като се сетя си умирам от смях-ина4е тя подходи много сериозно,към"приспиването на мама" Grinning
Виж целия пост
# 7
хехе ,много ме разсмяхте.4акам и моята бебка да порасне и да ми прави такива номерца.
Виж целия пост
# 8
Марти на 7, а Мити на 4 :-Мамо,няма на какво да си играем,скучно ни е ,това продължава може би около 15 мин.,през който мама се прави на клоун като измисля разни игри а накрая двете ми умни дечица казват:Мамо, ти си скучна ние ще си играем на пръдлювци Simple Smile)И се започва едно пръцкане (наужким,наподобяват го като издават звуци с уста)
Виж целия пост
# 9
Я да си продължа по-добре моята си тема, а не да разводнявам чужди Simple Smile

Най-новата ни смешка:
Мая се насука току-що, отиде да вземе един керамичен малък зайко, и "Ам, ам" - ми го поднесе с муцуната напред на още голата цица - и зайко да си хапне
Виж целия пост
# 10
Цитат на: Inna
А пък миналия ден, както си играеше, дойде при мен, целуна ме и каза: "Бикам, мамо мийа"

Направо ме просълзи...
Виж целия пост
# 11
Цитат на: boo
Я да си продължа по-добре моята си тема, а не да разводнявам чужди Simple Smile

Най-новата ни смешка:
Мая се насука току-що, отиде да вземе един керамичен малък зайко, и "Ам, ам" - ми го поднесе с муцуната напред на още голата цица - и зайко да си хапне



E badi dovolna 4e ne e dovela komshiata koi znae sledvashtia pat moje i nego da naxranite  Grinning  Grinning  Grinning !!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 12
Племенникът ми го раздава направо влюбен в дъщеря ми:). Понеже от един месец е командирован  при майка ми, а там има снимки на беба човечецът прави следното : взима ги и ги нарежда около него, след което се почва едно съзерцаване и бърборене, все едно е пред него. Ако някой се обади по телефона в тоя момент, той като пръв телефонист вдига слушалката, слага някоя от снимките на нея и започва да крещи "беби, беби" Laughing
Виж целия пост
# 13
Най-новият прякор на Мая е 'престъпник' - ама то има защо... Застанала съм пред открит магазин за захарни изделия на улицата. Докато избера, докато платя - Мая му намерила цаката. Грабнала едни шоколадови сладки и търти да бяга... Срам Embarassed  Embarassed  Embarassed  Добре, че едни жени и татко й я спряха!...
Виж целия пост
# 14
Цитат на: boo
Грабнала едни шоколадови сладки и търти да бяга... Срам Embarassed  Embarassed  Embarassed  Добре, че едни жени и татко й я спряха!...


Ама ние сме същите. Влизаме да речем по магазините в блока и нашата красавица бам зад тезгяха, пазарува си детето. Добре, че ни познават Wink Днеска например в "345" купих каквото си поиска, но на касата ревна за един шоколадов Дядо Коледа. Добре, че баткото на касата предвидлив (доста често ме е спасявал) каза: "О, ама той е само за украса и не се продава. Ще ти дам едно малко мече и едно пингвинче", а на мен подшушва "Дядо Коледа струва 7 кинта". И какво се оказа с това мече и пингвинче ... пълни с бонбонки "бони бон" или от тоя сорт. Ако и Дядо Коледа е такъв, щях да си направя минавка за 7 кинта Wink
Та boo щерка ти тепърва ще почне да си пазарува Wink Ние и от пазарната количка пазаруваме, но добре, че поне пита преди да сложи нещо вътре Wink Но спасение покрай касата няма ... там са лакомствата Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия