БГ телевизия в чужбина?

  • 225 196
  • 409
# 15
онлайн класацията с други сайтове може да видиш на
http://bgtop.net/
Виж целия пост
# 16
Ние гледаме от тук http://www.djtacho.com/   има и запис на предаванията!
Виж целия пост
# 17

Еее не, това ме утепА! И .be са взели даже!  Joy Жестоко.
Виж целия пост
# 18

А ние пак дискриминирани  Crossing Arms няма да гледам докато не пуснат сайт www.gledai.ma  Joy
извинете за спама
Виж целия пост
# 19

А ние пак дискриминирани  Crossing Arms няма да гледам докато не пуснат сайт www.gledai.ma  Joy
извинете за спама

Щом замря истинската дискусия, да дам малко спам и аз  Mr. Green Не сме дискриминирани, защото бе-то си го ползваме и ние, и те. Но ма-то е само за нас. Нещо като панталоните и полите  Grinning Така че гледай бе, и не се коркай!  Hug
Виж целия пост
# 20
гледам от време на време  BG.Televizor Laughing-новините Laughing Laughing
Виж целия пост
# 21
Благодаря на всички, ама или нета ни е бъгав или аз съм смотана обаче никъде нищо не тръгва! Sad
Виж целия пост
# 22

А ние пак дискриминирани  Crossing Arms няма да гледам докато не пуснат сайт www.gledai.ma  Joy
извинете за спама
За съжаление .mа tld не се предлага Simple Smile Иначе е интересно като идея и даже се сещам какво мога да пусна под този домейн Simple Smile
Виж целия пост
# 23
В Лондон си имахме Булсатком.
Виж целия пост
# 24
Безплатна онлайн телевизия на българските канали със високо качество на адрес:
www.televiziqta.hit.bg

Насладете се на качеството на следните канали:
Канал-1
Btv
Btv-comedy
Btv-cinema
FoxLife
PRO Bg
RING Bg
BBT
BBN
PLANETA
PLANETA FOLK
FEN Tv
BALKANIKA
EUROPA
EUROSPORT
EUROSPORT 2
DISCOVERY
ANIMAL PLANET
VH!
HBO
Виж целия пост
# 25
Интернет е много изнерващ и некачествен начин за гледане на телевизия.
Хич не се чудете ами си слагайте Булсатком . Предлага се навсякъде , където има повечко БГ емигранти.
В Лондон много хора се занимаваха с инсталиране именно на това.
Виж целия пост
# 26
Немерихме решение- преди в БГ имах едногодишен договор и сега мога да взема оборудването за тук. Като да си плащам месец за месец. Което ме устройва екстра! От Булсаткома искат предварително парите за година на пред!
Мерси на всички!
Виж целия пост
# 27
Безплатна онлайн телевизия на българските канали със високо качество на адрес:
www.televiziqta.hit.bg

Насладете се на качеството на следните канали:
Канал-1
Btv
Btv-comedy
Btv-cinema
FoxLife
PRO Bg
RING Bg
BBT
BBN
PLANETA
PLANETA FOLK
FEN Tv
BALKANIKA
EUROPA
EUROSPORT
EUROSPORT 2
DISCOVERY
ANIMAL PLANET
VH!
HBO

Не тръгват
Виж целия пост
# 28
Аз съм от тези, които не успяват да разберат нуждата от българска телевизия в чужбина, но тези дни близки ми препоръчаха този линк.
По отношение на това дали Тв по Интернет е като по стандартен кабел - ами, същото е, ако Интернет връзката е бърза и компютърът и телевизорът се свържат  Peace
Виж целия пост
# 29
zdraveite momi4eta.mnogo mi se iska da blagodaria na Neli4ka za informaciata.ve4e gledam BG film i mi e mnogo priatno......nadiavam se i vsi4ki vie da se po4ustvate taka,sled kato namerite ,kakvoto vi e lipsvalo.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия