Откраднати мигове

  • 1 173
  • 7
Имате ли такива?
Виж целия пост
# 1
Какво имаш впредвид ? Въпросът ми се вижда много общ
Виж целия пост
# 2
И аз нещо не схващам...що не конкретизираш малко? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Бе това са миговете когато сладко пафкаш цигара преди жената да те  е скифтала на балкона и да ти е намерила поредната задачка... МИговете когато сладко гледаш поредния кървав екшън преди да са ти бутнали бебето и биберона в ръцете... Тези сладки минутки, откраднати от злободневните задължения, които макар и приятни понякога ти досаждат защото понякога ти се иска дори и да не си запалянко да гледаш мача, после да вкараш няколко бири, сладко да си пушиш в леглото и да си мяташ чорапите където душа ти сака! Искаш когато ти е мерак да си легнеш ако ще да смърдиш като пор, да не ти се прави забележка ка ядеш и дали падат трохи или не...
Е миговете когато си мечатаеш за тези отминали дни също си ги крадеш тайничко  Wink
А и да не забравяме онея мигове дето броиш до 110 за да не метнеш мрънкащата си жена през балкона когато захвърляш поредната недопушена цигара за да смениш поредния мръсен памперс!
Но колкото и да са откраднати, все пак колко от мъжете биха искали да си имат цялото свободно време за тях?  Wink
Е за да се разпиша - и на мен ми се иска да си открадна мигове и го правя на компа  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Здравейте всички,
поставих този въпрос защото е един от най-лесните, но много трудно се говори по него.
Естествено е че всеки е имал откраднати мигове, глътки от сладостта на живота.
Но нека поставя малко по-леко въпроса, ще го разделя на две:
1. Откраднати мигове с половинката си, незабравими мигове които ще Ви греят цял живот?
2. Откраднати мигове, прекрасни мигове, само Ваши, за които нежелаете някой(най-вече половинката) да научи?
Виж целия пост
# 5
Здравейте всички,
поставих този въпрос защото е един от най-лесните, но много трудно се говори по него.
Естествено е че всеки е имал откраднати мигове, глътки от сладостта на живота.
Но нека поставя малко по-леко въпроса, ще го разделя на две:
1. Откраднати мигове с половинката си, незабравими мигове които ще Ви греят цял живот?
2. Откраднати мигове, прекрасни мигове, само Ваши, за които нежелаете някой(най-вече половинката) да научи?


От тея последните имам много.  Grinning
А с половинката не са откраднати, ми zа споделени...

"Любовници, чаши вино и щастливи моменти не се броят" (цитирам по памет подписа на една съфорумка)  Grinning
Виж целия пост
# 6
От първото имам. Надявам се с времето да трупам още и още.
От второто - за мен това е неприемливо.. С мъжа ми нямам дълъг стаж, но съм имала и дълги връзки - затова бих казала, че общо взето не би ми било истински приятно - притеснението че лъжа някого би ми торовило насладата...
Виж целия пост
# 7
Имам и са МНОООГО СЛАДКИ!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия