Koй е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно... - 4

  • 149 235
  • 749
Някъде в Австралия подскача женско кенгуру.
На всеки 100 метра се спира, а от торбичката му се подава малък пингвин, който повръща като разпран.
В същото време някъде на Антарктика, в центъра на група пингвини, седи малко кенгуру. То трепери, киха, кашля и от време на време нервно измърморва "Да се е*а у главата проста! Що ми трябваше да се записвам в скапаната програма за обмен на студенти".

***

Мацка наема апартамент дългосрочно.
В деня, в който се нанася в него и получава ключа, се обръща към хазяина
- Хазяйн, ще ми трябват още 12 ключа за приятелите ми.
- Ами, не е ли по-добре да сложим въртяща се врата!?

***

Мутра отива да се татуира и казва:
- Искам да ми татуираш един плаж - вълничките да се виждат, мацки ама всичките хубави, чадъри да има, плажни кърпи, едно цигане да минава и да продава сладолед, в далечината слънце, а най-отгоре да пише "Приморско 85".
- Искаш ли и няколко чайки да сложим?
- Е нема ли да стане претрупано малко, а?

***

Мъж влиза в ателие за татуировки и казва:
- Искам да ми татуирате танк на целия гръб!
След десет минути татуиращият казва:
- Е, всичко е готово.
- Как, толкова бързо?
- Е кво му е толкова сложно, четири букви само!

***

Реклама на автомобилна къща, продаваща коли на изплащане:
"Ако искате да стъпите отново на краката си, пропуснете една вноска."

***

Моята жена работи в секретен завод, нощни смени. Карат ги да пият, за да не помнят с какво се занимават... нищичко не помни, идва си всяка сутрин - едва си стои на краката, но носи добри пари...

***

-Знаете ли какво символизират брачните халки?
-Начален резултат "0:0".

***

Между приятели:
-Знаеш ли,че жена ти е бременна от мен? Ще станем роднини...
-Не,ще станем квит!





Виж целия пост
# 1
СНежанка и седемте джуджета отиват да се къпят в едно езеро. Снежанка казва на джуджетата "Обърнете се, да се съблека". Започва да се съблича, но джуджетата не се обръщат. Въпросът е: За какъв продукт е подходяща тази сцена,а отговорът - 7 up
Виж целия пост
# 2
Сутринта Буги Барабата го каза по Зии рок, хилих се като идиот в маршрутката:

На една жена мъжа й починал и тя много страдала. Не можела да се съвземе дори цяла година след смъртта му. Случайно се запознала с контактьор, който се занимавал с прераждания, контакти с духове и т.н. Помолила го да я свърже със съпруга й. Бъркал разни отвари, говорил странни думи и успял да се свърже с духа:
-Пешо, ти ли си?
-Аз съм Маро, аз, кажи как си ти, добре ли си?
-Ами как Пешо, мъчно ми е за теб, от работа вкъщи, от вкъщи на работа....Кажи ти как си?
-Ами много добре: сутрин се събуждам, правя секс, после закусвам, пак правя секс, то станало време за обяд- обядвам, после преди следобедния сън пак секс, като се наспя пак един секс, хапвам и правя един секс, то станало време за вечеря- хамвам и после пак секс, лягам да спя и на сутринта същото...
-Лелелеелелееееее Пешооо!  Shocked Ти да не си попаднал в Рая?
-А...Рая....тука в Долни Богров съм...в една ферма за зайци....  Laughing
Виж целия пост
# 3
Канибали хванали англичанин, немец и българин. Поставили им условие: ако го изпълнят – освобождават ги, ако не, ще ги хапнат. То било: за 5 минути да си изперат чорапите, да си напишат автобиографията и да изчукат една жена.
Англичанинът, като чистофайник, веднага започнал да си пере чорапите и времето му стигнало само за това. Изяли го.
Немецът, като педант, успял само да си напише aвтобиографията. Изяли го.
Българинът се справил и с трите задачи.
Попитали го как се е справил и той казал:
-Елементарно! Жената застана на четири крака и aз... такова.... изотзад. На гърба й си написах автобиографията, а през това време тя ми переше чорапите. А ако бяхте ми вързали трион на задника, можех и дърва да ви нарежа...
Виж целия пост
# 4
 Sunglasses
Виж целия пост
# 5
niama_me, май търсиш този:

Зима. Детска градина. Следобед. Децата се подготвят за тръгване и възпитателките и лелките помагат при обличането. Четиригодишния Ради нещо се бави с обувките и една от лелките идва на помощ. Високите обувки на хлапето влизат с мъка, сякаш са с поне два номера по-малки, но накрая, потънала в пот жената се справя, само за да чуе:
- Ама те са на обратно!...
Поглежда и се вцепенява - наистина дясната и лявата са разменени. Оказва се, че процесът на сваляне е почти толкова трудоемък, колкото и слагането. В края на краищата, обувките заемат полагаемите им се места, а Ради съобщава:
- А това не са моите обувки!...
Лелката буквално се изприщва, нервно (но далеч по-бързо, благодарение на натрупания опит) ги сваля е пита:
- А къде са твоите?
- Вкъщи. Татко ги залепи, а аз днес съм със старите обувки на батко Влади.
Едва сдържайки се да не закрещи, лелката подновява усилията по поставянето на зимното снаряжение. Когато най-после приключва, оглежда детето, после разравя и шкафчето му и със смес от надежда и отчаяние пита:
- А къде ти са ръкавичките?
- Като дойдох сутринта, ги сложих в обувките...
Виж целия пост
# 6
Този сигурно го знаете ,но много ми харесва и ще ви го припомня!

Къща в циганската махала.Манго човърка касетофона,а Айше мие чинии.
Малкият Асанчо: Тате,тате,коя е столицата на България?
Манго: Не знам.
Асанчо: Тате,тате, кой е най високият връх на земята?
Манго: Не знам.
Асанчо: Тате,тате,колко са планетите ?
Манго: Не знам.
В този момент Айше плесва малкия по врата и му казва:
-Стига ,бе, остави татко ти на спокойствие!
Манго: Хай, остави детето ,ма! Нека пита-нека да знае! Joy
Виж целия пост
# 7
Стоял бухала кацнал на едно дърво и гледа заека целия в кръв, одърпан и одрипан се влачи през гората..
-Кво става зайо, Баба Меца пак ли те е използвала за дамска превръзка хахха  Laughing Laughing Laughing
..на другия ден зайо вижда бухала целия в кръв, с окъсани пера, стои и го гледа злобно
-Ае тъпак ти що си й казал че са по-хубави с крилца бе? #2gunfire
Виж целия пост
# 8
Вчера четох един, определено не ми е любим, но ме разсмя.

Прибирал се един човечец през нощта и ядял баничка увита в мазен вестник. За по-пряко минал през гробищата.
Изведнъж от нищото се подала ръка:
- Даааааййй!!!
- Кккккаккво, ббббаничката ли?!
- Не. Хартийката!
Виж целия пост
# 9
И от мен един:
Пена и Вуте гледали любовен филм и слушали как нежно героите си комуникират. Тогава Пена рекла на Вуте:
- Чуй как нежно си говорят ората, а ти "Пено яла да та...". Да земем да почетем малко книги да се пообразоваме.
След известно време Пена отишла при Вуте и му казала:
- Вуте, искам да ме обичаш като Ромео, да ме ревнуваш като Отело и да ме любиш като Казанова!
Вуте я погледнал, премигнал умно и рекъл:
- Пено, за сега моем само да те уапем за гъзо, щот съм на "Баскервилското куче".
Виж целия пост
# 10
Вчера четох един, определено не ми е любим, но ме разсмя.

Прибирал се един човечец през нощта и ядял баничка увита в мазен вестник. За по-пряко минал през гробищата.
Изведнъж от нищото се подала ръка:
- Даааааййй!!!
- Кккккаккво, ббббаничката ли?!
- Не. Хартийката!
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 11
18+

Една жена имала много прост мъж и постоянно се срамувала от него,че говори простотии.Една вечер ги поканили на гости,а тя започнала да инструктира мъжа си:
-Мъжо,гледай да не кажеш някоя простотия,гледай все дълбоки приказки да казваш!
Седнали да вечерят и котката на домакините взела все в краката му да се върти.Мъжът се ядосал,ритнал я и казал
-Пу да та еба в гъза дълбоки
Виж целия пост
# 12
Малко крокодилче пита баща си:
- Тате, аз кога ще стана богат?!
- Като станеш портфейл, тате!
Виж целия пост
# 13
из http://www.fun.cyberplant.net/
Новоизлюпена съпруга звъни на майка си:
- Мамо как се вари кокошка?
Майка й:
- Слагаш я в тенджерата и захлупваш капака.
Дъщерята:
- Ама тя изскача и ме кълве...
 Simple Smile
Вървят си един руснак и един американец и гледат едно куче носи водка. Американецът казал:
- Виж, най-добрият приятел на човека, a руснака казал :
- Да и носи куче със себе си...

Виж целия пост
# 14
Султанът гледа, че пред двореца спира автобус и крещи на слугата:
-Казах ли ти, че не искам туристи в двореца?
-Господарю не са туристи, тъщите ви дойдоха на гости.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия