Вагиналните прегледи?

  • 1 969
  • 3
В другия форум четох за прегледите в късна бременност - след 32 седмица и ми направи впечатление каква голяма част от момичетата са родили непосредствено след прегледа.

При близначна бременност прави ли се този преглед, знаете ли?
Как ви преглеждаха в последните седмици?
Виж целия пост
# 1
По принцип, зависи от лекаря и от твоето желание. Аз още от самото начало твърдо отказах на моята лекарка да "ме бърка" - единственото изключение беше, когато направих гастритна криза в 5-тия месец и имаше съмнение за контракции. Докторката ми обясни, че подобни прегледи при многоплодна бременност не са желателни (особено когато има индикации за раждане със секцио, както е при мен), ако няма някакви конкретни съмнения, а пък и на видеозона достатъчно добре се вижда дали "запушалката" си е на мястото.
Виж целия пост
# 2
Тук тези прегледи запо4ват от 34с. при многоплодна бременност и от 37с. при едини4на и се правят през две седмици до раждането. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
и аз мисля, че след 34 г.с. са задължителни, за да видят имаш ли разкритие  Sad .
На мен досега 3-4 пъти са ми вземали секрет, зарди тъпите гъби , а в 26 г.с. доктора ми провери шийката дали е затворена
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия