Нещо смешно, не знам как точно да го опиша

  • 1 089
  • 17
Ами родих....кърмих, писах тук, за което съм благодарна ,защото много хора ме подкрепиха и с техни съвети и мои усилия поне не се отказах лесно. После минах на адапте (за което съжалявам и до ден днешен ,но станалото станало), сега пиша в другия форум.
Живея в държава, в която кърменето е на почит и се полагат неимоверни усилия ,за да се насърчава, за което съм си напарво късметлийка.
Но след като преживях психо удара,че кърмих само 5 месеца и нещо и прочие, вече го смятам за минало.
Но напоследък доста ми се събра-върнах се на работа, детенце го гледа друг, олекнахме с доста пари (дано да е за добро) и прочие, днес ми се сервира една гадна новина........абе емоции- и взе че от няколко дена ми тръгна пак кърмата Shocked Да предупредя ,че доста хора ме познават и не се шегувам за такива неща, нито пък темата е за бъзик. Определено гърдите ми текат и не знам аккво да правя ConfusedЕдва ли ще тръгна да закърмвам Стела отново, но става кофти-мокри блузи и прочие.
Какво да правя-да се изцеждам ли, да пия хапчета за спиране или що newsm78
Някой преживял ли е подобна глупост като моята и има ли изход?
Ами това е-мъжа ми тотално ме е взел на подбив-даже подхвърля и за второ #Crazy
Виж целия пост
# 1
 newsm78 Нищо не мога да кажа, много интересно! Не знам?!  Crazy
Не бях чувала такъв случай, но сигурно често се случва.
Чакам специалистите да се произнесат, че ми се възбуди интересът.
 newsm78
Виж целия пост
# 2
Първото и най-важно - отиди на лекар!!!
Виж целия пост
# 3
Ако не смяташ да връщаш бебе на гърдата,не цеди (освен за облекчение,ако стане много гадно положението).Пий здраво чай от салвия,по 2-3-4 чаши на ден - със сигурност го има при вас,салвията я ползват като подправка,така че и в супермаркета ще я намериш.Би трябвало за няколко дни да отшуми.
Но ми се струва,че не е лошо все пак да минеш на един преглед при доктор - да не би хормоните да ти играят някакви номера.
Виж целия пост
# 4
Ако искаш ето ти някои тел ,на който да се обадиш:

National Childbirth Trust(brestfeeding helpline) 08704448708 (8am to 10pm every day)

Association Of Breastfeeding Mothers 08704017711

The Breastfeeding Network 08709008787

Но май е добре да отидеш на лекар.Успех  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 5
И на лекар ще ида-след като казвате, даже и в момента лявата тече Shocked И този чай ще го потърся-как се пише на английски?
Виж целия пост
# 6
Първото и най-важно - отиди на лекар!!!
ами най добре
мойта зълва като 20годишна някаде и е текло така от гърдите ... това първоначалното рядкото мляко... и се е скъсала от доктори, защото и деца не е имала тогава, и от иследванията й казали 4е е хормонално объркване някакво станало / тя е медицинска сестра, та спряла нощните смени, сумати хапчета и лечения са й правили, защото се оказало че и деца не може да има по случая...
е сега има две прекрасни хлапета  Wink и всичко е ок

Твоя случай сигурно не е същия, защото си имаш бебе... но най добре да ходиш на доктор, да ти направят някакви хормонални изследвания ... абе те ще ти кажат най добре какво и защо  Wink Peace Hug
Виж целия пост
# 7
Sage е на английски.
Виж целия пост
# 8
Вече направо започнах да се притеснявам-то тук с докторите е едно чакане, но още утре се записвам час! Дано не се окаже нещо гадно с тези хормони, дето викате,че само това ми трябва ooooh!
Виж целия пост
# 9
Арвен,
спокойно де, недей да се притесняваш предварително  Wink всичко ще е ок Wink Grinning
Виж целия пост
# 10
Вече направо започнах да се притеснявам-то тук с докторите е едно чакане, но още утре се записвам час! Дано не се окаже нещо гадно с тези хормони, дето викате,че само това ми трябва ooooh!
Спокойно,от собствен опит знам,че да си поставяш сам  диагнози не е най-доброто.В повечето случаи се оказва нещо безобидно.Аз вече спрях да чета медицинска летература,защото си откривах несъществуващи симптоми,точно като студентите по медицина в незнам си кой курс се разболяват от всички изучавани болести.
Стискам палци!
Виж целия пост
# 11

Цитат
студентите по медицина в незнам си кой курс се разболяват от всички изучавани болести.
Цитат
в 4.курс започнах да се разблявам...
Да ти изледват Prolactina
Виж целия пост
# 12
момичета,мерсаж Hug
вече стана късно при мен, ще си лягам,че утре 5.45 тръгвам на работа Sad
ще ви кажа утре как са нещата  bouquet
Виж целия пост
# 13
Стискам палци проблемът да отшуми бързо Praynig
Виж целия пост
# 14
Ади, за пролактина са ти писали, но докторите си знаят работата и ще назначат каквито трябва изследвания. Имам приятелка с подобен проблем от преди да роди. Роди доста късно (това няма общо с течовете при нея) и кърми до 18-тия месец на сина си, въпреки че доста рано трябваше да се върне на работа. След раждането хормоните при нея се наместиха от само-себе си.
Гледай да намираш време за себе си, защото дете на тази възраст и работа доста изтощават организма   Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия