Мами - течащ нос?

  • 1 124
  • 6
Какво слагате в нослетата на малките когато им тече? От два дни му тече нослето пробвах със соления разтвор, но за съжаление не помага.
Виж целия пост
# 1
Някакви капки трябва да ви назначи педиатъра, консултирай се с него!


Преди около месец и ние бяхме така - Ксилометазолин използвахме, помогна.  Peace

Иначе съм чела из форума за разни разтвори... Thinking
Виж целия пост
# 2
Резоксим и вит.С , много помагат и двете. Но ти пак си се консултирай с педито за капките, а витамина може да си го слагаш спокойно по 2 капки във всяка наздричка веднъж дневно.
Виж целия пост
# 3
на дъщеря ми и слагам само солен разтвор във форма на гелче...казва се Nisita. Понеже е гелче, задържа се за по дълго в нослето.
Виж целия пост
# 4
Аз използвах Стеримар- спрей.Много е ефикасен и може да се използва и за най-малките бебоци. Това е физиологичен разтвор с витамини и заздравява лигавицата- аз го пръсках по 5-6 пъти на ден, че и повече.
Бързо оправяне на нослето  Hug
Виж целия пост
# 5
и Светльо е със същия проблем капя му физиологичен разтвор, ноняма ефект:( и се чудя дали да изчакам до утре следобяд и да отида при педито или още днес да минем от там
Виж целия пост
# 6
 HugБлагодаря на всички за съветите, още днес ще звъна на Педито, че и често киха не обича да спи завит, пък за чувал да не говорим ooooh!.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия