Плачене на сън

  • 1 675
  • 5
Здравейте,имам един въпрос към всички майчета!Синчето ми  е на 2 месеца ,но ми прави впечетление че понякога съня му е много неспокоен.Често се случва да плаче на сън,стене ,издава странни звуци,постоянно мята ръце и крака.Нормално ли е това?
Другото което е от скоро започна да се обръща и да спи по гръб .Като го сложа по коремче се търкулва  по гръб.Не е ли още малък за това?Благодаря предварително.  bouquet
Виж целия пост
# 1
И моята дъщеря плачеше на сън, когато беше горе-долу на два месеца. Мисля, че също пусках тема. Много се притеснявай и се консултирах с педиатър. НАй-вероятно са колики, докато спи го заболява коремчето и затова проплаква. Не се притеснявай, ще отмине.
А за спането по гръб - няма никакъв проблем. Щом така му е удобно, значи така трябва да спи. Според Американската педиатрична асоциация още от раждането бебето трябва да се поставя да спи по гръб. Аз в началото я слагах на страни, но в един момент започна да си се обръща по гръбче. Няма смисъл от възглавнички за спане настрани и т.н. Не се притеснявай, всичко е наред.
Виж целия пост
# 2
Може да са колики....поне така както го описваш.

А за това как спи....детенцето най- добре си знае Wink
То ще си застане както на него му е добре.

Аз никога не съм я слагала по корем...
А сега..само така спи Grinning
Виж целия пост
# 3
Да спи по гръб дори е по-безопасно. Не се притеснявай!
Виж целия пост
# 4
[А за спането по гръб - няма никакъв проблем. Щом така му е удобно, значи така трябва да спи. Според Американската педиатрична асоциация още от раждането бебето трябва да се поставя да спи по гръб.

Да, точно. Тука да ти кажа как ни промиват мозъците само с това спане по гръб. Има едни плакати на бебе по гръб с табелка - Dodo sur le dos - Спане върху гръб. И само се популяризира навсякъде с брошури, повтаря се от лекари, на пренаталните курсове, абе масово се натяква. Такива били новите изследвания. Имало някаква клапа, дето си стояла все затворена бебо като спи и дори да връща храна на сън, няма как да му влезе в дихателните пътища - простете за лаишкото обяснение.
Виж целия пост
# 5
И моя проплакваше на сън,ама мисля че сънува нещо понеже прави едни физиономии.....та си личи че сънува.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия