спешно: по колко мл на папкане?

  • 438
  • 7
мамита,

дано някой може да ми каже по колко мл трябва да давам на папкане през деня. Предстои ми път и ще трябва да изцедя и да давам, та се чудя.

Ние сме на месец и 3 седмици, но сме към 6 килца (не знам дали това има значение)

Много благодаря предварително
Виж целия пост
# 1
120-130 мл., тъй като сте на почти два месеца.

След раждането до десетия ден мл на хранене са възрастта в дни x 10 (10 мл първия ден, 20 мл втория и т.н.) След това първия месец 110, втория 120, третия 130 и т.н. Но това са само ориентировъчни цифри, ако е по-лакомо  бебето може да изяжда повече, също и веднъж може повече, друг път по-малко.
Виж целия пост
# 2
много благодаря!!! Laughing
Виж целия пост
# 3
Moля.  Wink
Виж целия пост
# 4
Ето ти линк към един калкулатор за изчисляване на милилитрите на хранене. Трябва само да въведеш броя хранения, които имате на ден и той ти изчислява средно необходимото количество на едно хранене, както и минимума и максимума, който трябва да приема на веднъж.

http://www.kellymom.com/bf/pumping/milkcalc.html#calculator
Виж целия пост
# 5
искам само да кажа, че тези милилитри явно са много относителни  Laughing защото ние днес на обед изпапахме 210 мл  #Crazy

аз направо се хаванах за главата
Виж целия пост
# 6
Явно зависи колко хранения са на ден.  newsm78 А също може би вечер да хапва по-малко, а през деня повечко.
Виж целия пост
# 7
Честито Рей, за папането май 200 грама са ви множко за едно хапване, през нощта ядете ли? Ти в Шейново ли роди?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия