Какво странно нещо ви се е дояждало като бременни?

  • 2 718
  • 65
Нещо просто даже ...На мен ...семки 4ерни и малки от България с много сол по тях!Тука са  едни   големи такива по  2 см. семки....Още  вафла Морена и Боровец ...или пък Боза !  Ами каквото няма .... Rolling Eyes  Баничка с боза Crazy
Виж целия пост
# 1
Първо ядях с купища зелена салата-с яко сол и оцет и изпитвах панически страх да не би да свърши сезона на марулите и вече да няма по заведенията,след това ядях по 3кг киви,после минах на 3кг портокали и накрая вече ядях по 2кг мандарини+2кг портокали,всичко това го ядях наведнъж ако щете вярвайте,седна си пред компютъра в офиса,чета си в БГ МАМА и трупам купчина от обелки на портокали и мандарини до клавиатурата,мислех си че като ми се спукат видите ще миришат на портокал Joy.А имах един период,в който ядях по 5бр Киндер Буено,мъжо преди да се прибере задължително минаваше през бензиностанция и ми носеше по 10зи ри десертчета,които ми помотнаха с 10-тина кила отгоре.Пак се увлякох.....прощавайте!!! Praynig
Виж целия пост
# 2
а, ако за бройки говорим, 6 вафли не ми се опираха наведнъж. Сега съм ги спряла, обаче днес изядох 6 филии хляб, намазани с течен шоколад.
За странни комбинации на храни - не.
Виж целия пост
# 3
Петя, ако щеш вярвай, но за 9 месеца и на мен ми се приядоха слънчогледови семки, вафла "Боровец" и то защото видях един мъж да яде такава. Прияде ми се и купешка баница, но мъжът ми забравил, че съм му поръчала. Аз още му натяквам за това. Laughing
А свекървата през цялото време ми говореше за дини, пъпеши и ягоди, които през зимата трудно се откриват, да не кажа никак. #Cussing out
Адски несъобразителна жена е  #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 4
кисели краставички-нямам насищане на тях а преди не ги харесвах много,кремчета данет,ябълки,фреш от портокал,по едно време много ми се хапваха пържени филийки с мед ,но ми мина.мина ми и временната страст към пиците.а най ме е срам ,че гледайки оная тъпа реклама със сандвича на макдоналдс -пратих мъжа ми да ми го донесе.никога не съм била пощелива но вчера видях едни хора ,че си купиха банани-и днес изядох 7 Embarassed
Виж целия пост
# 5
Абе само на мен ли не ми се е прияждало нещо специално? newsm78
Виж целия пост
# 6
Аз бременях дале4 от родината. Ядяха ми се солети и майка ми пращаше по 10 пакет4ета във всеки колет. Освен това - Морени и сухи пасти "Балкан". Ядях много сирене с домати, както и маслини, кисели крастави4ки...имах доста дълъг солено-кисел период, последван от период на сладолед /за няколко седмици/, но само един-единствен сладолед си купувах - ванилов, на кле4ка, залят с малиново желе и после с щоколадова глазура. А, да - и се наливах с много мляко през цялата бременност.
Виж целия пост
# 7
Малей, и аз умОрих киселите краставички, докато бременеех. Като се позатопли пък времето бая наблегнах на сладкото ( айде да не изброявам, че нали сте ми бременнички newsm53 ), то още си ми и личи, де smile3518
Виж целия пост
# 8
Абе само на мен ли не ми се е прияждало нещо специално? newsm78

Абе и на мен... Гледах да ям здравословно, но не съм примирала за определени храни.
Виж целия пост
# 9
Абе само на мен ли не ми се е прияждало нещо специално? newsm78

Абе и на мен... Гледах да ям здравословно, но не съм примирала за определени храни.

И на мен нищо специално не ми се ядеше. НО затова пък ми се повдигаше само при мисълта за руска салата и въобще всякакви майонезени неща, както и от един вид хляб, който преди да забременея много обичах.
Виж целия пост
# 10
Джанки Rolling Eyes Умирах за джанки просто, това съвсем в началото на бременността. Тогава точно един път ходихме до Русе и карах баща ми да спира поне 3 пъти да си бера от крайпътните дръвчета Embarassed
Виж целия пост
# 11
Абе само на мен ли не ми се е прияждало нещо специално? newsm78
и на мен нищо странно не ми се е дояждало  Wink
Виж целия пост
# 12
Абе само на мен ли не ми се е прияждало нещо специално? newsm78
И на мене нищо специално,просто си хапвам повече  и по-често Embarassed
Виж целия пост
# 13
Ех,че хубава тема  Grinning Аз надебелях двоино,и здраво си хапвах.Първо имах кисел период на марули,кисели краставички и на всичко слагах по много оцет/лимон.След това минах на сладоледен период -на ден по около 2 килограма освен всичко друго EmbarassedА в 9 месец си ядях промишлени количества сладко(шоколади,вафли,бисквити,торти..),като през цялото време се тъпчех с домати -кажи речи денонощно Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Тебешир, хоросан, всичко, което напомня или мирише на мазилка...
   И като дете съм имала същия проблем. Тъпчели са ме с витамин Д2...и производни, ама.
Детето е на 5 месеца,  аз още гризя прясно измазания барплот.  Де да се шегувах.


Круши.. иначе  не умирам за тях. Пуканки. Бира / почти само безалкохолна, по разбирами причини/ Пържени картофи и панета с оцет....и чесън понякога.
  За съжаление  Цигара след безкофеиновото кафе. Неистово.
 Джипито позволи  до 3 на ден. Най- слабите, ама...
здравословно се тъпчех, прочее, казвам за какво умирах..../ свекито тайно ми носеше, обаче/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия