Бърза помощ!

  • 507
  • 1
Здравейте!
Молбата ми е към всички майки от София, които имат деца с хронични тонзилити.
Утре ще идвам в София с малкия за основни изследвания и евентуално за вадене на сливиците и ми се иска да чуя вашите впечатления за специалистите по уши,нос гърло, които са се занимавали с вашите деца...въобще къде бихте ме насочили. Ако има други такива теми, ще съм благодарна и на линк към тях.
Аз сега ще прочета белите списъци,но ми се ще да чуя личните ви впечатления.

Виж целия пост
# 1
Дъщеря ми е с трета сливица/ съответно с всички съпровождащи екстри- болести/ и по принуда съм се консултирала с доста специалисти. Не искам да коментирам за или против 3-та сливица , а ще разкажа една историйка. Лекуваме се в болница от плевмония, пращат я на преглед УНГ в съседно отделение с още 3-4 деца/съответно с майки/. Минава първото -за вадене на сливици, второто -също, третото и т.н. Влизаме двете и ми сюрпризират, че разбираш ли е належащо до 2 месеца да се извадят, че.... Питам, какъв е шансът 5 деца да се нуждаят спешно от вадене на сливици. Лекар от същото отделение/УНГ/ и същата болница ми следи детето от 9 месечна възраст та до сега - 6г и 6 м. и дума не дава да се каже да се вадят сливиците, въпреки че доста боледува и често са причинител на болестите й.  След поредната консултация ми бе обяснено следното - много млади и неопитни лекари, трупат опит на гърба на различни пациенти, без значение от последствията и ефикасността на лечението. За жалост след тази случка съм склонна да вярвам на тази практика.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия