"Работят" ли наколенките на доктор Ливайн?

  • 26 825
  • 16
Някой има ли впечатления от наколенките на доктор Ливайн?
Дали вършат работа?

Има ли ги някой,или да знае нещо от близки,които ги ползват?

Мъжа ми има проблем с колената и ако наистина работят бихме искали да вземем.Обаче ме е страх да рискуваме,че аз съм много недоверчива на такива реклами  Confused

Майка ми има космодиск-а и казва,че и помагал,ама аз като имах проблеми с кръста през бременността и го бях сложила-ефект-НУЛЕВ Close

Та се чудя сега за тези наколенки.... Thinking
Виж целия пост
# 1
Една позната си ги беше купила и казва че не е доволна. Не вършели никаква работа. А за космодиск мога да ти кажа че въобще не помага. Майка си беше купила и го въна. После и баба си взе и сега го държи скрит в един шкаф та да не разбере мама. Мъжът ми си взе обикновенни ластични наколенки за зимата и дамски памучни чорапи от тези дето са до над коленете и е много доволен. даже си ги слага с моите жартиери и се бъзика че на него му стояли по- добре Laughing
Виж целия пост
# 2
Не знам за наколенките, но всички продукти от този сорт, дето ги рекламират мисля че са боклук и не си струват парите. Crossing Arms
Виж целия пост
# 3
Бе и аз така мисля,но пък би трябвало да има някаква доза истина в тези неща.Все пак наколенките са магнитни.Трябва да вършат работа бе мама му стара.....
Виж целия пост
# 4
Баба ми си купи миналото лято - още нямат ефект, ама и не мисля, че занапред ще проработят Mr. Green Ти предцени:)
Виж целия пост
# 5
Майка ми също си ги купи и изобщо не й помогнаха. Освен това бяха доста неудобни- обиваха й.  Ако можете, намерете от някой познат да ги пробвате преди да ги поръчате. Бих ти предложила да ви услужим, но майка ми ги подарила.
Виж целия пост
# 6
Не съм сигурна дали става въпрос за същото - едни лентички дето се вързват на коляното под капачката.
Говори ли са ми за същинския ефект от стягането. АКо е същото - вземи си най-обикновен плосък ластик, гледай да е малко по-широк кант, и си го вържи така че като пристяга да повдига капачката на коляното.

ИМа същите, само че лакет.
Виж целия пост
# 7
...Някой има ли впечатления от наколенките на доктор Ливайн?
Дали вършат работа?...
Блаженни са вярващите.
Виж целия пост
# 8
БУБА, баща ми си направи сам тия наколенки и му помогнаха много. Взе  магнити от старото уплътнение на хладилника, напъха ги в парче плат и си го уви около коленете. Много е доволен, даже и аз понякога като ме заболят ставите си слагам в бинта, с който си стягам ръката малко магнит и помага. Пробвайте и вие Simple Smile
Виж целия пост
# 9


Майка ми има космодиск-а и казва,че и помагал,ама аз като имах проблеми с кръста през бременността и го бях сложила-ефект-НУЛЕВ Close



Майка ми също си купи космодиск и и помага, аз съм го пробвала също - има ефект ! Wink

А по въпроса, наколенките могат ли да се върнат както космодиска ? Ако -да, вземи и пробвай !
Успех ! Hug
Виж целия пост
# 10
Аз също бях много скептична, но майка ми си взе наколенките и е много доволна от тях. Имаше страхотен отток н а едното коляко, който за два дни премина.... и болката й също отшумя. Тя каза, че трябвало да се използват само докато човек се движи!! Тоест не може да си сложиш наколенката и да седнеш пред телевизора,например, тогава не се получавало newsm78
Виж целия пост
# 11


 Заинтригувах се от предложението"направи си сам" наколенки.Обаче вместо да изпишем вежди,да не извадим очи? newsm78Дали може ей така да си слагаме магнити тук-там?

 А идеята е осъществима може би,защото скоро ни предстои смяна на вратата на фризера и съответно може да вземем от там магнитното уплътнение.

Мерси за идеята!  bouquet
Виж целия пост
# 12
Извинявайте за цинизма, но аз само като видя въпросния доктор и ми се отщява да ползвам каквито и да било негови продукти или услуги Twisted Evil
Виж целия пост
# 13
Майка ми е с тях и е много доволна. Но мисля, че всичко е индивидуално.
Виж целия пост
# 14
Свекърва ми ги ползва - много е доволна! Преди да си ги поръча разпита тук-там и само добри отзиви е получила...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия