МОЛЯ за информация- ОЧНИ лекари гр.Варна

  • 2 141
  • 8
Мили мами от Варна,
моля за информация за добри специалисти по очни болести във Варна.
Поразрових се и открих нещо за д-р Контрова, но не можах да намеря адреса на частния й кабинет. Освен това не знам дали се занимава с бебета.
P.S. Интересувам се заради запушено слъзно каналче на моя бебешор.
Пуснала съм темата и в Справочника.
Виж целия пост
# 1
Моят съвет е да отидеш в Очна клиника " Света Петка" , намира се до общината...там е доц.Митов и екипът му, има много добри специалисти...можеш сама да избереш кой да преглада Бебчо, д-р Филева или там на място ще си прецениш....Това е частна очна клиника , но си заслужава.....Аз съм ползвала услугите им 2 год. и съм ,много доволна.....
Виж целия пост
# 2
Az sъщо бих препоръчала очна клиника "Света ПешньЧ (намира се зад общината), а д-р Филева преглежда дечковците. Чувала съм за тази Контрова-тя не беше ли доц. или се лъжа? Embarassed
Виж целия пост
# 3
Цитат на: Туфи
Az sъщо бих препоръчала очна клиника "Света ПешньЧ (намира се зад общината), а д-р Филева преглежда дечковците. Чувала съм за тази Контрова-тя не беше ли доц. или се лъжа? Embarassed


Дайте телефон на тази клиника, Сиси направи 3 годинки  и е време за контролен преглед. Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Цитат на: Flash*


Дайте телефон на тази клиника, Сиси направи 3 годинки  и е време за контролен преглед. Simple Smile


611 130
611 131
Виж целия пост
# 5
Цитат на: AFRODDITA
Цитат на: Flash*


Дайте телефон на тази клиника, Сиси направи 3 годинки  и е време за контролен преглед. Simple Smile


611 130
611 131


Благодаря! Sunglasses
Виж целия пост
# 6
Цитат на: AFRODDITA
Цитат на: Flash*


Дайте телефон на тази клиника, Сиси направи 3 годинки  и е време за контролен преглед. Simple Smile


611 130
611 131

И аз благодаря!
А наистина ли никой не знае къде е частния кабинет на д-р Контрова? Попадна ми един адрес:
ул."Ц.Гинчев" 6 ет.3- възможно ли е да е това?
И къде долу- горе се намира тази улица?
Виж целия пост
# 7
Цани Гинчев се намира зад цветята на Чаталджа в края на У-образното кръстовище. Ако знаеш къде живее кмета, улицата е зад кооперацията му.
Ама на мен тая докторка нищо не ми говори.
Виж целия пост
# 8
Цитат на: AFRODDITA
Цани Гинчев се намира зад цветята на Чаталджа в края на У-образното кръстовище. Ако знаеш къде живее кмета, улицата е зад кооперацията му.
Ама на мен тая докторка нищо не ми говори.

Аз нашия кмет не знам къде живее, та камо ли вашия Laughing
Но пък Чаталджа я знам много добре.
Тази докторка е доцент и е преподавател в Медицинския.
Много благодаря и за информацията за очната клиника!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия