Едно въпросче за начина на съхренение на кърмата!

  • 395
  • 5
Искам да съхранявам изцедената си кърма. Смятам, че бурканчетата ще ми заемат повече място и започнах да търся стерилни пликчета за кърма. Моля насочете ме къде мога да ги намеря? Проверявах в аптеките, но те нямат.10х
Виж целия пост
# 1
Едновремешните пликчета за кърма на Авент ги спряха от производство и ги замениха със контейнери за съхранение на кърмата :
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=43&products_id=1612
Но във форума съм чела за мами, които ползват и обикновените пликчета за фризер, като предварително ги стирилизират в микровълнова фурна. Дано някоя от тях се включи да спидели как става номера.
Виж целия пост
# 2
Obache ne sa gi spreli ot proizvodstvo, a ot vnos. Ne moga da si obiasnia zashto. Tezi konteineri, deto gi probutvat, ne sa prednaznacheni specialno za zamraziavane na kurma. Ima i na Dr. Brown plikcheta, ama i tiah nikoy ne gi vnasia.
Az izpolzvam burkancheta, ama to i ot sto godini ne sum zamraziavala.
Виж целия пост
# 3
ма ли при вас санитарни аптеки? Питай там за стерилни чашки за взимане на урина. Големите са по 75 мл, тук струват 0,21 лв.
Една майка казваше, чее изварявала и пластмасови чашки от 200 мл., от обикновените. Слага в тях кърмата и запечатва отгоре със стреч-фолио. Това също е доспа евтин вариант.
Виж целия пост
# 4
Искам да съхранявам изцедената си кърма. Смятам, че бурканчетата ще ми заемат повече място и започнах да търся стерилни пликчета за кърма. Моля насочете ме къде мога да ги намеря? Проверявах в аптеките, но те нямат.10х

Аз си купих помпата заедно с 20 пликчета, но те отдавна свършиха...Сега ползвам чашките на Авент, за капак им слагам домакинско найлонче ( от това на ролките) и стяагам със свинска опашчица ( може и с ластиче)...Можеш да ползваш и обикновени пластмасочи чашки ( от тези в които правят капучино в кафетата) и пак затваряш по същия начин. Не забравяй да лепнеш етикетче с датата.
Виж целия пост
# 5
ма ли при вас санитарни аптеки? Питай там за стерилни чашки за взимане на урина. Големите са по 75 мл, тук струват 0,21 лв.
Една майка казваше, чее изварявала и пластмасови чашки от 200 мл., от обикновените. Слага в тях кърмата и запечатва отгоре със стреч-фолио. Това също е доспа евтин вариант.

това със стерилните чашки за урина е добра идея и са доста евтини и няма нужда от стерилизация...10 бр. за 2 лева .....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия