Вечерният плач?

  • 1 873
  • 6
Момичета, да ви попитам за вечерният плач, има ли го при вашите бебоци, колко интензивен, как го овладявате? Моят бебо ако не всяка вечер то през вечер много плаче.  Не е ядосан плач или плач от глад, а един такъв тъжен Sad Ето днес баща му го беше сложил на скута си със сгънати колене, говореше му нещо, отплесна се за миг в телевизора, а той за секунди като го нададе пак този плач, изневиделица изкочиха и сълзите, такъв един жален-жален, сърцето ми къса. За отрицателно време става почти неовладяем, сълзите рукват ама рукват.  Грабнах го веднага, спря, но непрекъснато обръщаше долната устничка и му трепкаха гърдичките.  После пък си викам ако причината е преумора и превъзбуденост, да го оставя да се нареве, нали викат, че в края на деня бебовците ревяли да се разтоварят. Само в банята като влезнем засега се успокоява, слагам го на гърда и така, ама днес и това не помогна, спря да суче пак направи жалната физиономия.  За един вечерен плач що нещо изписах, ще прощавате.
Виж целия пост
# 1
Най-вероятно му се спи и е кисел, защото не знае как да заспи. Може би трябва да издърпаш къпането по-рано и съответно да го преспиш по-навреме, преди да се е преуморил и превъзбудил.
Виж целия пост
# 2
Ами при всяко бебе може би е различно. Моето второто плачеше вечер в един период, но нали беше лятно бебе, го натоварвах на количката и духвах навън. На 3-тата минута заспиваше!
Виж целия пост
# 3
Издърпах банята в 18-19ч., ама пак си рее, как познавате плачът от умора, прилича ли на това, което ви описвам?
Виж целия пост
# 4
Ами за толкова малко бебче е нормално след 18 да е изморено. Ако не са колили, можеш да си сигурна, че му се спи. Трябва да го подготвяш за сън още преди да се е размрънкал. Иначе стават още по-кисели. Мойта мома е поспалива и ако си приберем късничко и не я сложим да спи към 19.30, 20 ч. започва да мрънка и киселее. На вашата възраст плачеше само, ако е уморена и и се спи. Пробвай да му пееш преди и след банята и ако започне да мрънка не го бави. Бебчетата се изморяват бързо и имат нужда от много сън.
Виж целия пост
# 5
Цитат
Издърпах банята в 18-19ч., ама пак си рее
А кога спи следобеден сън. Той вече има ли си режим за спане през деня. Може не си наваксва с дневния сън и затова му се доспива по-рано вечер newsm78
Виж целия пост
# 6
И ние сме така - само банята помага да млъкне, стане ли 18 и се вкисва, носиме я, пеем, говорим и тя пак се разревава, аз обаче определено си мисля че се уморява и и се спи ,затова е тоя рев. Аз се старая да съм колкото се може по-спокойна и да ти кажа тогава ревът е по-малко!Надявам се да го израсте
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия